Наприкінці 2020 року Makita розпочала продаж продукції акумуляторної платформи XGT® 40V Max, що відповідає вимогам сучасних ринкових умов. Першими опублікованими продуктами є: циркулярна пила, шурупокрут, ударний дриль-шурупокрут, кутова шліфувальна машина . Компанія Makita продовжує втілювати своє бачення бездротового майбутнього, розширюючи діапазон XGT® як будівельними та садовими акумуляторними інструментами, одночасно інвестуючи у розвиток лінійки LXT® 18 V.

 

XGT® - це акумуляторна відповідь на зростаючі потреби в енергії

Лінійка відповідає поточним потребам в галузі, коли технологія акумуляторів замінює інші джерела живлення у більших інструментів та пристроів. Мета цієї лінійки - не лише забезпечити справжнє рішення для вибагливих потреб в енергії, але також продовжувати впроваджувати філософію Makita про акумуляторне майбутнє.

Makita прагне забезпечити клієнтів найкращими рішеннями для їх потреб. Наша серія CXT® чудово підходить для тих, хто шукає легкої та компактної машини, тоді як LXT® - це вибір, коли шукати багатоцільову та сумісну машину. За допомогою серії XGT® ми пропонуємо новий вибір для тих, хто шукає джерело, необхідну для найважчих робіт.

 

Більша потужність, довговічність та розумні технології

Першими інструментами є: циркулярна пила, шурупокрут, ударний дриль-шурупокрут, кутова шліфувальна машина. У порівнянні з попередниками, інструменти мають більшу потужність, довговічність і швидшу зарядка.

Вони також мають розумну технологію, за допомогою якої машина та акумулятор "спілкуються" між собою цифровим шляхом для досягнення оптимальної продуктивності. Це також допомагає машинам адаптуватися до майбутніх технологічних досягнень.

XGT® пропонує нові функції акумуляторних інструментів. Наприклад, надзвичайний максимальний крутний момент дрилі 220 Нм та електронна фіксація свердла. Дрилі також мають обмежувач крутного моменту, який вимикає мотор, якщо інструмент раптово змушений зафіксуватися, запобігаючи розриву зап'ястя та можливих травм

 

Революція інновацій

Нова серія XGT® буде працювати та зростати поряд із провідною лінійкою 18V LXT®. Зарядний пристрій XGT® також працює з акумуляторами LXT®, які працюють з більш ніж з 370+ інструментами. В майбутньому з'являться більш сумісні пристрої, оскільки глобальний фокус компанії Makita - продовжувати розробляти інструменти, які полегшують роботу своїх клієнтів.