1. Як придбати оригінал інструменту Makita?

Інструмент від японської компанії Makita представлення не потребує. За більш ніж 100-річну історію компанія завоювала ВЕЛИЧЕЗНУ популярність і авторитет абсолютно у всіх країнах світу. І не дивлячись на це, компанія продовжує дослідження, розробки та вдосконалення своєї продукції. Makita не просто тримається на рівні ринку професійного інструменту, але також задає напрямок та темп його розвитку!

 

Але при цьому така популярність має свої наслідки... досить давно на інструменти TM Makita почали з'являтися підробки або як їх ще називають "репліки", а останні роки з розвитком інтернет реклами, торгових сайтів та перевізників (таких як Нова пошта тощо). п.) – дана проблема загострилася як ніколи! 

 

Саме з цієї причини в суспільстві, навіть серед професійних майстрів, можна знайти безліч людей, які мають гіркий досвід або сумніви щодо якості та надійності інструменту Makita. Підробки виглядають дуже реалістично, а низька ціна дотискає покупця до кінця. Але як би не намагалися несумлінні виробники повторити оригінал, далі зовнішності справа не доходить – їхні вироби були, є і будуть низькоякісні сорти. Мати статус професійного інструменту, а напис Makita на корпусі, вони не гідні!

Ми готові продемонструвати вам у роботі оригінал і ви самі відразу все зрозумієте без зайвих слів, до того ж, демонстрація інструменту Makita у нас абсолютно безкоштовна!

 

Єдиним постачальником оригінального інструменту Makita в Україну є компанія Макіта Україна, яка знаходиться у м. Бровари Київської області та виконує роль центрального складу. Безпосередньо споживачам товар не відвантажується, вся продукція компанії продається лише через офіційних дилерів. Звідси отримуємо наступне: щоб купити оригінал, потрібно знайти дилера з яким вам буде зручно і приємно працювати. Де взяти список дилерів? Звертаємось до першоджерела – заходимо на відповідну сторінку офіційного сайту Makita в Україні за  ЦИМ ПОСИЛАННЯМ .

На сторінці бачимо список сертифікованих магазинів, насправді їх не так вже й багато на всю Україну, лише кілька десятків, у тому числі серед них присутній сайт нашої компанії, на якому ви зараз читаєте цю статтю  instrumental-ua.com . Оригінал продається тільки на цих сайтах, все це вже гра в рулетку.

 

Переглянути список дилерів і сервісних центрів, наприклад, щоб знайти найближчого, також можна на карті на офіційному сайті  за цією посиланням . Завжди дивіться в першоджерелі, не довіряйте першої інформації, що попалася з інтернету, в даному випадку першоджерелом служить офіційний сайт компанії Макіта Україна -  makita.ua

 

Переваги покупки інструменту у дилера:

 • 100% оригінал, 0% ризику
 • є можливість офіційно зробити повернення товару чи обмін
 • завдання дилера працювати з вами постійно, а не продати разово аби що...
 • офіційна гарантія на інструмент 3 роки, що діє по всій території України
 • можна сміливо робити передоплату та не переплачувати за накладений платіж при отриманні
 • широкий вибір способів оплати готівкою, карткою, безготівково, з ПДВ, на виплат або частинами, через сайт і т.д.
 • програма лояльності, персональні знижки, акції, бонуси
 • наявність документів, як доказ, що інструмент належить саме вам (дуже актуально при крадіжці або суперечках)


ВИСНОВОК: 

оригінал Makita продається тільки у офіційного дилера, список справ та сертифікованих інтернет-магазинів за посиланням вище. Все інше – лотерея! Поважайте себе, свій час та гроші!

 

2. Чому "в інших дешевше"?

Відповідь це питання як мінімум наполовину містить перша частина статті. Дешевше можуть продавати лише "ліві" продавці або шахраї. Якщо Ви знайшли інструмент Makita за заниженою ціною, потрібно не тільки перевірити сайт на наявність його в списку сертифікованих інтернет магазинів, але й перевірити чи не знаходиться цей сайт у  ЧЕРНОМУ СПИСКУ  продавців. Якщо перейдете за посиланням, то побачите, що в цьому списку дуже багато досить відомих інтернет-магазинів (хто б міг подумати...), а також особливу увагу приділено "смітнику" під назвою OLX.UA - саме тут найбільший шанс купити підробку репліку Makita.

 

Але буває ж так що продавці пропонують справжнісінький оригінал за низькою ціною... Так, буває! Але при цьому потрібно не забувати про ризики та потенційні проблеми з якими ви можете зіткнутися як відразу, так і через якийсь час. Добре, якщо вам просто продадуть товар, який залежався на складі, особливо якщо зберігався він при цьому належним чином.

 

Але все ж таки є маса проблем з якими ви можете зіткнутися:

 • шахраї, які беруть передоплату та не відправляють товар
 • шахраї, які відправляють підробку або оригінал із заміненими частинами післяплатою: за 1-2 хвилини огляду посилки ви з малою ймовірністю зможете розпізнати проблему на відділенні Нової пошти, тим більше не будучи експертом, а розкривати корпус на пошті вам просто не дозволять !
 • недобросовісний продавець, який відправить бракований або нашвидкуруч відремонтований інструмент
 • відсутність офіційних документів, що підтверджують покупку - відповідно до законодавства України
 • "Фількіна грамота" замість документів, тобто папірець є, але жодної юридичної сили вона не має
 • відсутність оригінального гарантійного талону та можливості отримання офіційної 3-річної гарантії на інструмент
 • відсутність можливості повернути свій товар та гроші
 • у разі виникнення проблем чи питань, продавець може "зникнути", тому що його завдання швидко і дешево продати товар, а не будувати з вами довгострокову співпрацю (як це робить дилер) 
 • у випадку крадіжки інструменту або суперечок, ви не зможете довести поліції, що цей інструмент належить саме вам, вони вимагатимуть офіційно виписаний документ
 • хто знає які ще сюрпризи можуть приготувати вам шахраї та недобросовісні продавці.

 

А тепер подивіться ще раз на список потенційних проблем з якими ви можете зіткнутися з досить великою ймовірністю і подумайте чи варто ризикувати своїми грошима, нервами та часом заради економії кількох сотень чи тисяч гривень? 

Як сказав класик: "Розчарування від низької якості триває набагато довше ніж радість низької ціни" .

 

Якщо ж ви зазнаєте фінансових труднощів і саме з цієї причини задивляєтеся на низьку ціну на Makita або на інструмент маловідомих брендів, то все одно варто спочатку звернутися до дилера! Хто як не він знає про діючі та майбутні акції, під час офіційних акцій оригінальний інструмент запросто можна купити зі знижкою 20-30%!

Також у дилера є можливість запропонувати вам різні способи оплати, такі як покупка на виплат або оплата частинами - працюйте та заробляйте інструментом вже сьогодні, а оплачуйте його вартість рівними частинами протягом декількох місяців, часто така можливість надається без переплати %, тому не упускайте свій шанс! 

 

Дякуємо за увагу! Робіть правильні висновки, купуйте якісний інструмент та працюйте ефективно з гарним настроєм!

Пам'ятайте, що ми завжди готові підтримати вас гарним інструментом, витратними матеріалами, аксесуарами, запчастинами та сервісом;)