0
Мой заказ
RU
Добавьте товары для сравнения
Добавьте товары в желания

Daishin

Сортировка:
по популярности сначала дешевле по названию

Японська компанія «DaiShin Industries Ltd» була заснована в 1971 році. В 1999 компанія отримала ISO9001, а 2003 - ISO14001. З моменту заснування, компанія «DaiShin» впроваджує в життя надійні машини та механізми для полегшення життя людей, з використанням технологій, дружніх до навколишнього середовища. Продукція компанії експортується більш ніж в 100 країн світу.

 

Ця продукція підтримує життя людей в різних галузях: від професійного використання в сільському господарстві та будівельній промисловості до приватного використання в садівництві, та спеціальних потреб в рятувальній діяльності. Дайшин виробляє корисні, безпечні, високоефективні продукти з тривалим терміном використання.

 

З 2012 року компанія «DaiShin» впровадила нові продукти HARD GEAR. Ця продукція розроблена як для професіоналів, так і для загальних потреб. Головна мета компанії «DaiShin» – забезпечити високий клас машин з надзвичайною зручністю і якістю за обґрунтованою ціною з повною відповідністю сучасним вимогам та легким користуванням і обслуговуванням.

Развернуть
Наверх