Бензопили

Ціна: 11 168 грн
Makita
бензопила
Ціна: 13 524 грн
Makita
бензопила
Ціна: 23 538 грн
Makita
бензопила
Ціна: 6 649 грн
HUSQVARNA
бензопила

Нова безнопила для власника домогосподарства, яка створена як легкий інструмент із швидким стартом та легкістю в управлінні. Завдяки двигуну X-Torq®, значно знижено використання палива та рівень викидів. Оснащена паливним насосом та автоматичним поверненням вимикача для легшого початку роботи.

Ціна: 6 999 грн
HUSQVARNA
бензопила

Нова бензопила для власника домогосподарства, яка створена як легкий інструмент із швидким стартом та легкістю в управлінні. Завдяки двигуну X-Torq®, значно знижено використання палива та рівень викидів. Оснащена паливним насосом та автоматичним поверненням вимикача для легшого початку роботи.

Ціна: 4 619 грн
HUSQVARNA
бензопила

Ця Мотопила  ідеально справиться з будь-яким завданням для роботи в приватному секторі - це  догляд за деревами в саду, заготівля та пиляння дров, будівництва різних будівель.

Ціна: 6 649 грн
Husqvarna
бензопила
  • Мощность: 2 л.c.
  • Класс пилы: бытовая
  • Длина шины: 40 см
  • Шаг цепи: 3/8
  • Объем двигателя: 38.2 куб.см
  • Вес: 4.7 кг
Ціна: 20 199 грн
HUSQVARNA
бензопила
Husqvarna 365 – це пила для професійного використання. Вона розроблена при тісній співпраці із спеціалістами, які працюють в екстремальних умовах. Мала вага та висока потужність роблять цю пилу надзвичайно універсальною і придатною для виконання найрізноманітніших завдань. Найбільш популярна модель серед працівників лісової галузі України.
Ціна: 21 999 грн
HUSQVARNA
бензопила

Справжня професійна бензопила із верхнього сегменту середньорозмірного класу для важких умов роботи. Картер та колінвал мають підвищену зносостійкість. Карбюратор обладнаний захистом від вібраціії для роботи з великими швидкостями та навантаженнями. Бензопила вирізняється низькою вагою, високою потужністю, а також надзвичайно хорошою динамікою.

Ціна: 27 749 грн
HUSQVARNA
бензопила
Husqvarna 395 ХР® – одна із найбільших бензопил, призначена для найважчих завдань в лісі. Ця модель має всі класичні характеристики бензопил Husqvarna: велика потужність та мала вага плюс надійний двигун з удосконаленим циліндром та карбюратор з антивібраційною системою. Ідеальний вибір для роботи з довгими направляючими шинами.
Замовити

Після заповнення форми наш менеджер зателефонує вам для уточнення детелей замовлення

Ваше замовлення прийнято!

Наш менеджер зателефонує вам найближчим часом для уточнення детелей замовлення