Снігоочисники

Ціна: 9 999 грн
McCULLOCH
Снігоочисники

Високоефективна компактна одноступенева модель для очищення ділянок біля гаражів та садових стежин. Дуже легко керувати та зберігати. Робоча ширина 53 см.

Ціна: 14 999 грн
McCULLOCH
Снігоочисники

Високоефективна компактна одноступенева модель для очищення ділянок біля гаражів та садових стежин. Дуже легко керувати та зберігати. Двигун з електричним стартером і робочою шириною 53 см.

Ціна: 34 799 грн
McCULLOCH
Снігоочисники

Компактна високопотужна двоступенева модель. Зручність користування завдяки трансмісії із фрикційним диском та можливості налаштування висоти рукоятки. Пластикові гальмові колодки для плавного керування та запобігання пошкодженням під час роботи на грубіших поверхнях. Передні світлодіодні фари, а також робоча ширина 61 см.

Ціна: 50 999 грн
McCULLOCH
Снігоочисники

Наша найбільша та найпотужніша двоступенева модель, що дозволить легко впоратися з очищенням доріг і паркувальних місць. Зручність користування завдяки трансмісії із фрикційним диском та можливості налаштування висоти рукоятки. Електричний стартер, гідропідсилення керма, ручки з підігрівом та можливість керування однією рукою ще більше полегшують роботу. Пластикові гальмові колодки для плавного керування та запобігання пошкодженням під час роботи на грубіших поверхнях. Передні світлодіодні фари, а також робоча ширина 76 см.

Ціна: 41 899 грн
McCULLOCH
Снігоочисники

Повнофункціональна двоступенева модель для роботи з великими об'ємами снігу. Зручність користування завдяки трансмісії із фрикційним диском та можливості налаштування висоти рукоятки. Електричний стартер, гідропідсилення керма та можливість керування однією рукою ще більше полегшують роботу. Пластикові гальмові колодки для плавного керування та запобігання пошкодженням під час роботи на грубіших поверхнях. Передні світлодіодні фари, а також робоча ширина 68 см.

Ціна: 19 999 грн
HUSQVARNA
Снігоочисники

Husqvarna ST 151 — ідеально підходить для домовласників, які потребують компактний, легкий у використанні і ефективний снігоочисник.Призначений для очищення снігу з твердих, рівних і вузьких поверхонь на під’їзних доріжках до гаражу та садових доріжках. Він підходить для нерегулярного використання при очищенні снігу  глибиною 5-20 см.Снігоочисник має електричний стартер для легкого запуску в любих погодних умовах та LED освітлення для вечірнього використання. Дистанційний поворотний жолоб дозволяє Вам легко направляти потік снігу.

Ціна: 46 349 грн
HUSQVARNA
Снігоочисники

Husqvarna ST 224 призначений   для домовласників, яким необхідний високопродуктивний снігоочисник для очищення снігу з великих під’їзних шляхів та доріжок до гаражу. Він працює незважаючи на тип поверхні завдяки налаштуванню направляючих ковзаючих опор. 

Ціна: 64 199 грн
HUSQVARNA
Снігоочисники

Husqvarna ST 227P — потужний снігоприбирач ,який придатний для очищення снігу на великих площинах.Розроблений для нерегулярного використання  при будь-яких сніжних умовах з покриттям снігу до 30 см.Цей сніговідкидач ідеально працює при будь яких погодних умовах

Ціна: 82 049 грн
HUSQVARNA
Снігоочисники

Husqvarna ST 230P  потужний ,високопродуктивний снігоприбирач для очищення снігу з великих під’їзних шляхів.Спроектований для використання в усіх снігових умовах з шаром снігу 10-30 см.

Замовити

Після заповнення форми наш менеджер зателефонує вам для уточнення детелей замовлення

Ваше замовлення прийнято!

Наш менеджер зателефонує вам найближчим часом для уточнення детелей замовлення