Повітродуви

Ціна: 16 134 грн
Makita
повітродув
Ціна: 9 239 грн
Makita
повітродув
Ціна: 3 833 грн
Makita
повітродув

Переваги для користувачів

  • Довге сопло
  • Ергономічна ручка для зручності маневрування
Ціна: 5 936 грн
Makita
повітродув
Ціна: 11 949 грн
HUSQVARNA
повітродув

Потужний і добре збалансований портативний повітродув для професійного використання. Оснащений двигуном із запатентованою технологією X-TORQ, круїз-контролем та системою зниження вібрації Low Vib. Все це дозволяє отримати високу продуктивність та зручність при менших напруження – навіть під час тривалих робочих змін.

Ціна: 12 949 грн
HUSQVARNA
повітродув

Легкий акумуляторний повітродув, простий в експлуатації, з низьким рівнем шуму. Обладнаний функцією миттєвого запуску і круїз-контролем, який забезпечує повний контроль над вашою роботою. Повітродув також має режим підвищеної потужності, що дозволяє збільшити повітряний потік, коли це необхідно.

Ціна: 10 749 грн
McCULLOCH
повітродув

GB 355 BP - зручний у використанні бензиновий повітродув.Потужний повітряний потік дозволяє здувати не тільки листя, а ще й скошену траву, сміття та інше.

Ціна: 5 749 грн
McCULLOCH
повітродув

Ефективний багатофункціональний повітродув, який ідеально підходить для таких робіт як здування скошеної трави, збирання та мульчуваня листя або сміття.

Ціна: 6 399 грн
McCULLOCH
повітродув

Ефективний багатофункціональний повітродув, ідеально підходить для робіт, наприклад, здування скошеної трави, збирання та ефективного мульчуваня листя або сміття за допомогою додатково встановленого ножа. Оснащений системами «Легкий запуск» та «Круїз-контроль» для фіксації положення курка газу.

 

Ціна: 20 699 грн
HUSQVARNA
повітродув

Husqvarna 580BTS — найпотужніший ранцевий-повітродув ,який сконструйований для виконання важких завдань.

Замовити

Після заповнення форми наш менеджер зателефонує вам для уточнення детелей замовлення

Ваше замовлення прийнято!

Наш менеджер зателефонує вам найближчим часом для уточнення детелей замовлення