Мотоножиці

Ціна: 14 199 грн
HUSQVARNA
мотоножиці

Легкі, безшумні акумуляторні ножиці для комерційного використання з 60-сантиметровими двосторонніми ножами. Новий запатентований двигун і новий потужний акумулятор дозволяють максимально збільшити тривалість роботи. Зручна поворотна задня ручка полегшує роботу у вертикальному і горизонтальному положенні.

Ціна: 2 299 грн
Makita
мотоножиці
Ціна: 4 411 грн
Makita
мотоножиці
Ціна: 13 743 грн
Makita
мотоножиці
Ціна: 8 038 грн
Makita
мотоножиці
Ціна: 8 499 грн
HUSQVARNA
мотоножиці

Бензоножиці Husqvarna 122HD45 з низьким рівнем шуму та низькою вагою для роботи із живоплотом. Легкий старт та вимикач запалення з автоматичним поверненням в режим запалення «ввімкнене» полегшують процес запуску двигуна. Потужний двигун в поєднанні з ефективною антивібраційною системою дозволяють легко отримати гарний результат. Висока швидкість різання, довге лезо 45см подвійної дії - забезпечують високу продуктивність.

Ціна: 8 099 грн
McCULLOCH
мотоножиці

 

 

Дуже легкі та комфортні у використанні мотоножиці. Високий комфорт був досягнутий завдяки дуже рідкій та зручній ручці, завдяки якій мотоножницями комфортно маніпулювати. Також за для вашого комфорту встановлений потужний двигун та ефективна систама гасіння вібрації. 

Ціна: 7 299 грн
McCULLOCH
мотоножиці

Ідеальнийй вибір для ручного і точного використання. Низька вага та лезо довжиною 45 см робить ці ножиці ідеальними для комфортної роботи.

Ціна: 12 549 грн
HUSQVARNA
мотоножиці

Легкі та надійні мотоножиці - ідеальний інструмент для приватних домогосподарств. Легкий запуск завдяк системі Smart Start®. Міцне двостороннє ріжуче полотно.

Ціна: 5 999 грн
HUSQVARNA
мотоножиці

Husqvarna 136LiHD45 —  легкі та зручні у використанні  акумуляторні ножиці.Ідеально підходять для підрізки живоплотів середнього та великого розміру.Інтуїтивно зрозуміла панель управління та функція миттєвого запуску сприяють продуктивній та безпроблемній експлуатації, а низький рівень шуму дозволяє працювати не заважаючи сусідам.

Замовити

Після заповнення форми наш менеджер зателефонує вам для уточнення детелей замовлення

Ваше замовлення прийнято!

Наш менеджер зателефонує вам найближчим часом для уточнення детелей замовлення