Тримери

Ціна: 3 749 грн
McCULLOCH
тример

 

Легкий та зручний у використанні триммер

Ціна: 9 700 грн
Makita
тример

Переваги для користувачів

  • Автоматичний пристрій гальмування ланцюга
Ціна: 3 536 грн
Makita
тример

Переваги для користувачів

 

  • Регулювання кута і положення круглої рукоятки в залежності від зросту і положення користувача під час роботи
  • Оснащений плечовим ременем
  • Автоматична косильна головка
Ціна: 2 135 грн
Gardena
тример

Легкий акумуляторний тример GARDENA EasyCut Li-18 / 23R, який надзвичайно простий в експлуатації, особливо підходить для косіння країв газонів і важкодоступних ділянок. Змінний літій-іонний акумулятор особливо ефективний та забезпечує відмінні результати косіння та довготривалий термін експлуатації. Система RotorCut забезпечує точний результат косіння і не створює шуму. Довга і легко регульована додаткова ручка забезпечує зручне і ергономічно оптимізоване робоче положення.

Ціна: 8 330 грн
Gardena
тример

Високу траву та буйну поросль легко видалити за допомогою потужного тримера GARDENA PowerCut Li-40/30. Ергономічна ручка та додаткова ручка дозволяють працювати в розслабленому вертикальному положенні та легко оперувати інструментом. Захисний кожух захищає розташовані поряд квіти від пошкодження. Інтуїтивна панель керування на рукоятці забезпечує максимальний комфорт експлуатації.

Ціна: 3 355 грн
Gardena
тример

Легкий і простий у використанні акумуляторний турботример GARDENA SmallCut 300 ідеально підходить для невеликих робіт з косіння вашому саду. Тримерами можна зручно і безпечно керувати двома руками. Функція блокування захищає від випадкового включення. Турботример SmallCut 300 оснащений змінним нікель-метал-гідридним акумулятором (18 В / 1.6 Ач). Час безперервної роботи до наступної зарядки - 25 хв. За цей час Ви можете обробити приблизно 800 м кромки газону. Якість косіння цього турботримера, що забезпечується потужним акумулятором, приємно Вас порадує. Зріз трави - чистий і точний. Система автоматичної подачі корду. Акумуляторний турботример GARDENA SmallCut 300 поставляється в комплекті з акумулятором і зарядним пристроєм. Час зарядки акумулятора - близько 3 годин.

Ціна: 2 320 грн
Gardena
тример

Легкий тример GARDENA ComfortCut 450/25 надзвичайно простий в експлуатації, особливо зручний для косіння протяжних кромок газону і косіння у важкодоступних місцях. Потужність електромотора в 450Вт забезпечує високу продуктивність і якісне косіння. Завдяки автоматичній подачі лески, Ви завжди будете впевнені в правильній довжині різу триммера. Подовжена і легко регульована додаткова рукоятка забезпечує комфорт робочого положення і ергономічність. Телескопічна ручка легко адаптується під ріст для підвищеного комфорту при роботі.Регулювання кута нахилу рукоятки на тримерній голівці спрощує роботу в важкодоступних місцях, наприклад, під батутом або садовою лавкою. При косінні поблизу клумб і квітників може бути встановлене пристосування для захисту рослин, що запобігає пошкодженню квітів. Змінне положення тріммерної голівки дозволяє з легкістю обробити кромку газону. Діаметр косіння становить 250 мм.

Ціна: 1 800 грн
Gardena
тример

Легкий тример GARDENA EasyCut 400/25,надзвичайно простий в експлуатації, особливо зручний для косіння протяжних кромок газону і косіння у важкодоступних місцях. Потужність електромотора в 400Вт забезпечує високу продуктивність і якісне косіння. Завдяки автоматичній подачі лески, Ви завжди будете впевнені в правильній довжині різу триммера. Подовжена і легко регульована додаткова рукоятка забезпечує комфорт робочого положення і ергономічність. Телескопічна ручка легко адаптується під ріст для підвищеного комфорту при роботі.Регулювання кута нахилу рукоятки на тримерній голівці спрощує роботу в важкодоступних місцях, наприклад, під батутом або садовою лавкою. При косінні поблизу клумб і квітників може бути встановлене пристосування для захисту рослин, що запобігає пошкодженню квітів. Змінне положення тріммерної голівки дозволяє з легкістю обробити кромку газону. Діаметр косіння становить 250 мм.

Ціна: 2 620 грн
Gardena
тример

Легкий тример GARDENA ComfortCut Plus 500/27 надзвичайно простий в експлуатації, особливо зручний для косіння протяжних кромок газону і косіння у важкодоступних місцях. Потужність електромотора в 500Вт забезпечує високу продуктивність і якісне косіння. Завдяки автоматичній подачі лески, Ви завжди будете впевнені в правильній довжині різу триммера. Подовжена і легко регульована додаткова рукоятка забезпечує комфорт робочого положення і ергономічність. Телескопічна ручка легко адаптується під ріст для підвищеного комфорту при роботі.Регулювання кута нахилу рукоятки на тримерній голівці спрощує роботу в важкодоступних місцях, наприклад, під батутом або садовою лавкою. При косінні поблизу клумб і квітників може бути встановлене пристосування для захисту рослин, що запобігає пошкодженню квітів. Змінне положення тріммерної голівки дозволяє з легкістю обробити кромку газону. Діаметр косіння становить 270 мм.

Ціна: 2 915 грн
Gardena
тример

Потужний тример GARDENA ComfortCut Plus 650/30 надзвичайно простий в експлуатації, особливо зручний для косіння протяжних кромок газону і косіння у важкодоступних місцях. Потужність електромотора в 650Вт забезпечує високу продуктивність і якісне косіння. Завдяки автоматичній подачі лески, Ви завжди будете впевнені в правильній довжині різу триммера. Подовжена і легко регульована додаткова рукоятка забезпечує комфорт робочого положення і ергономічність. Телескопічна ручка легко адаптується під ріст для підвищеного комфорту при роботі.Регулювання кута нахилу рукоятки на тримерній голівці спрощує роботу в важкодоступних місцях, наприклад, під батутом або садовою лавкою. При косінні поблизу клумб і квітників може бути встановлене пристосування для захисту рослин, що запобігає пошкодженню квітів. Змінне положення тріммерної голівки дозволяє з легкістю обробити кромку газону. Діаметр косіння становить 300 мм.

Замовити

Після заповнення форми наш менеджер зателефонує вам для уточнення детелей замовлення

Ваше замовлення прийнято!

Наш менеджер зателефонує вам найближчим часом для уточнення детелей замовлення