Пилорами ланцюгові

Ціна: 19 762 грн
Logosol
Пилорама

Два з'єднаних Timberjigs. Ідеальна конструкція для різання великих колод.

Ціна: 58 412 грн
Logosol
Пилорама

Професійна різання колод великого діаметра. З Big Mill PRO Ви зможете різати колоди з дуже високою точністю. Ви можете отримати широкі відрізки по всій довжині колоди з точністю до міліметра.

Ціна: 27 434 грн
Logosol
Пилорама

Для більш високої точності і гнучкості при виборі способу розпилювання колоди. Використовуючи Базову Big Mill, Ви можете різати колоди в нестругані дошки, брус для бревенчатой ??споруди або в обрізні дошки.

Ціна: 5 765 грн
Logosol
Пилорама

БігМіл Тімберджиг пиляє швидко, точно і дешево. Зробіть самі прості компоненти системи БігМіл - направляючу і підставки, але тільки з дерева! У комплект Тімберджига входять кріплення і деталі для виготовлення дерев'яної направляючої із докладною інструкцією.

Ціна: 59 927 грн
Logosol
Пилорама

Logosol M5 оригінальна пилорама з оптимальними функціями за кращу ціну. Сьогодні М5 - це більш досконала версія, існуюча з 1989 року. М5 - найбільш популярна зі всіх пилорам Logosol, тому немає сумніву, що це хороша пилорама.

Ціна: 75 156 грн
Logosol
Пилорама

Мобільна пилорама зі Швеції. З пилорамою Logosol Ви розпиляєте дерево прямо на ділянці і самі вибераєте відповідний розмір дошки. Мала вага і проста в експлуатації, пилорама, дає Вам можливість працювати на ній без допомоги

Ціна: 45 100 грн
Logosol
Пилорама

Фермерська пилорама Logosol  розроблена для тих хто має проекти виробництва для двору та дачі.Пилорама має міцний дизайн та функцї,які необхідні для виробництва дошок. Ви можете легко транспортувати обладнання між різними місцями, у дворі чи в лісі. Для встановлення або демонтажу пилорами потрібно лише кілька хвилин .

Замовити

Після заповнення форми наш менеджер зателефонує вам для уточнення детелей замовлення

Ваше замовлення прийнято!

Наш менеджер зателефонує вам найближчим часом для уточнення детелей замовлення