Пилорами стрічкові

Ціна: 0 грн
Logosol

Отримайте таку ж потужність, яку дають великі стрічкові пилорами, але лише за маленьку частку їх вартості! Із стрічковою пилорамою Norwood LumberPro HD36 - Ви легко впораєтеся з твердою і м'якою деревиною діаметром до 90 см., розпиляєте на дошки шириною в 70 см. і обробите деревину будь-якої довжини!

Ціна: 245 220 грн
Logosol

Бюджетный вариант ленточной пилорамы LM29

 

На этой пилораме вы можете распилитеь стволы диаметром до 73 см. LM29 -стабильная и надежная пилорама. Она не требует особых навыков работы или дорогого сервиса.  На пилораме  легко  установить нужную  ширину  доски.  Дополнив пилораму прицепом , вы сделаете  ее мобильной!

 

Бензиновый вариант пилорамы Logosol LM29 производится в Канаде а эелктрический  вариант в Швеции. Пилорама предназначена для работы в условиях Канады и Швеции, что также соответствует природным условиям Украины.

Ціна: 365 973 грн
Logosol

Logosol Norwood LumberPro HD36, которая в Америке и Канаде называется LumberMate Pro – абсолютно новая пилорама со всеми преимуществами присущими более крупным и дорогим пилорамам. Пилорама работает быстро, надежно и бесшумно.

Ціна: 0 грн
Logosol
Продуктивна і дуже проста!
Апетит стрічкової пилорами LumberMate LM29 до твердих і м'яких порід дерева діаметром до 72 см. у поєднанні з 55 см. максимальною шириною між роликами пилки дає Вам високу потужність де це необхідно! А дуже просте управління пилорамою дає можливість працювати новачкам так і  професіоналам!
Замовити

Після заповнення форми наш менеджер зателефонує вам для уточнення детелей замовлення

Ваше замовлення прийнято!

Наш менеджер зателефонує вам найближчим часом для уточнення детелей замовлення