Верстати комбіновані

Ціна: 223 949 грн
Logosol

Дуже стійкий станок з чугунним столом, окремим двигуном для кожної фрези та подачі. Дуже схожий на PH260  , ці станки мають однакові ножі та ріжучі голвки. Різниця в тому, що DH410 має 2 ножі, а не 4. Чотирьохстороннє стругання виконується шляхом повторного пропускання доски через станок. 

Ціна: 178 992 грн
Logosol

Абсолютно новий верстат з унікальними функціями. Верстат Соло SH410 - дуже популярний верстат в майстернях теслярів і червонодеревників. Можливість розкроювання та розпилу і стругання за один момент заощадило не одну робочу годину.

Ціна: 219 179 грн
Logosol

Двосторонній стругальний верстат з боковою фрезою DH410  - надійний верстат з можливістю обробки поверхні шириною до 410 мм, до того ж він чудовий строгально- комбінований з боковою фрезою, який може виробити всілякий стандартний і замовний профіль.Верстат може також використовуватися як стругальний верстат з   механізмом подачі . Якщо Ви не будете стругати бічні сторони дошок, замініть бокову фрезу на гумовий ролик.

Ціна: 218 545 грн
Logosol
Мультістругальний верстат MH410. Не потрібно скидати налаштувань при переході від операції фугування до стругання і вирівнювання.
Мультистругальний верстат Logosol об'єднує в собі фуганок, стругальний та фрезерний верстат. Крім того, Ви можете викори-стовувати його як вертикальний фрезерний верстат, обладнаний блоком подачі. Дайте вихід Вашому творчому потенціалу - можливості нескінченні!
Ціна: 145 180 грн
Logosol
Не вимагає зміни установок між операціями по фугування і струганню. Стругальний верстат - основа столярного цеху. У процесі фуговання або стругання деревини Ви задаєте основу для наступної роботи. Чим краще верстат, тим краще результат. Отже, це верстат, на який варто звернути увагу.Цей верстат побудований в тій же манері, що й більшість дорогих професійних верстатів. У нього є точно підігнані столи з чавуну, сталі направляючі і два двигуни. Він володіє достатньою потужністю для фугування та стругання найбільш твердих порід деревини.
Замовити

Після заповнення форми наш менеджер зателефонує вам для уточнення детелей замовлення

Ваше замовлення прийнято!

Наш менеджер зателефонує вам найближчим часом для уточнення детелей замовлення