Logosol

Ціна: 366 272 грн
Logosol
строгальний верстат

Logosol PH260 - верстат для професіоналів. Чотирьохбічний стругальний верстат для високих вимог. Виготовлення вагонки з пиляного лісоматеріалу - простий і вигідний спосіб облаштувати деревину. Logosol PH260 одночасно вирівнює і стругає чотири сторони, швидко і легко виробляючи профілі будь-яких форм. Оскільки ножі легко міняти , PH260 ідеальний для виготовлення дрібносерійних партій на замовлення.

Ціна: 43 303 грн
Logosol

Від дерева до зрубу з Logosol! Теслярство спрощується, якщо Ви користуєтеся логофрезом Logosol. Ви можете швидко і легко випиляти брус, сформувати верхню і нижню сторону бруса, не прибираючи пилку або логофрез зі станини пильного верстата. Є в наявності ножі для обробки бруса товщиною від 3'' до 8'' дюймів.

Ціна: 19 762 грн
Logosol
Пилорама

Два з'єднаних Timberjigs. Ідеальна конструкція для різання великих колод.

Ціна: 58 412 грн
Logosol
Пилорама

Професійна різання колод великого діаметра. З Big Mill PRO Ви зможете різати колоди з дуже високою точністю. Ви можете отримати широкі відрізки по всій довжині колоди з точністю до міліметра.

Ціна: 27 434 грн
Logosol
Пилорама

Для більш високої точності і гнучкості при виборі способу розпилювання колоди. Використовуючи Базову Big Mill, Ви можете різати колоди в нестругані дошки, брус для бревенчатой ??споруди або в обрізні дошки.

Ціна: 205 724 грн
Logosol

Підвищення продуктивності. Не дорогий, простий в обігу і надійний обрізний двопильний верстат є одним із самих двох найпопулярніших продуктів.

Ціна: 557 959 грн
Logosol
строгальний верстат
Новий чотирьохбічний верстат від Logosol. Стругання - досить легкий і прибутковий процес в деревообробці. Так само як і наш чотирьохбічний верстат PH260 новий PH360 стругає і профілює всі чотири сторони в один момент. Є можливісь придбати у !
Ціна: 170 570 грн
Logosol
Надзвичайно стійкий форматний верстат з високою точністю і великими можливостями. Кожен столяр-аматор, маючи розкрійний верстат зі столом, знає, що пила не завжди дає очікувану точність. Разом з тим, кожен, хто купував дошки або ламінат, розпиляні професіоналом, знає про значення міліметрової точності. Професіонали викорисотовують верстати, які коштують як новий автомобіль. Розпилювальний верстат Logosol дає такий же результат за більш низьку ціну.
Ціна: 41 086 грн
Logosol
аксесуари

Автоматична подача E37 Friction повертає дошку.Продовжує довговічність пильної гарнітури.

Ціна: 44 997 грн
Logosol
сушильні камерри

Представляємо Вам новий сушильний агрегат Sauno. У нашій новій сушилці Ви досягнете відмінних результатів за короткий час. Робота Sauno базується на використанні пару та високої температури. При нашому методі звільняється зайве навантаження в матеріалі, випрямляючи його без тріщин. Ви отримаєте готовий до стругання матеріал за кілька тижнів. 

Замовити

Після заповнення форми наш менеджер зателефонує вам для уточнення детелей замовлення

Ваше замовлення прийнято!

Наш менеджер зателефонує вам найближчим часом для уточнення детелей замовлення