Logosol

Ціна: 359 089 грн
Logosol
строгальний верстат

Logosol PH260 - верстат для професіоналів. Чотирьохбічний стругальний верстат для високих вимог. Виготовлення вагонки з пиляного лісоматеріалу - простий і вигідний спосіб облаштувати деревину. Logosol PH260 одночасно вирівнює і стругає чотири сторони, швидко і легко виробляючи профілі будь-яких форм. Оскільки ножі легко міняти , PH260 ідеальний для виготовлення дрібносерійних партій на замовлення.

Ціна: 42 456 грн
Logosol

Від дерева до зрубу з Logosol! Теслярство спрощується, якщо Ви користуєтеся логофрезом Logosol. Ви можете швидко і легко випиляти брус, сформувати верхню і нижню сторону бруса, не прибираючи пилку або логофрез зі станини пильного верстата. Є в наявності ножі для обробки бруса товщиною від 3'' до 8'' дюймів.

Ціна: 19 376 грн
Logosol
Пилорама

Два з'єднаних Timberjigs. Ідеальна конструкція для різання великих колод.

Ціна: 57 265 грн
Logosol
Пилорама

Професійна різання колод великого діаметра. З Big Mill PRO Ви зможете різати колоди з дуже високою точністю. Ви можете отримати широкі відрізки по всій довжині колоди з точністю до міліметра.

Ціна: 26 899 грн
Logosol
Пилорама

Для більш високої точності і гнучкості при виборі способу розпилювання колоди. Використовуючи Базову Big Mill, Ви можете різати колоди в нестругані дошки, брус для бревенчатой ??споруди або в обрізні дошки.

Ціна: 201 692 грн
Logosol

Підвищення продуктивності. Не дорогий, простий в обігу і надійний обрізний двопильний верстат є одним із самих двох найпопулярніших продуктів.

Ціна: 1 002 758 грн
Logosol
Локс багатопил - просте і вигідне рішення. Локс 500 використовується тими, хто вимагає від обладнання солідності і стабільності і пиляє стовбури великого діаметру. На Локс 500 Ви можете розпилювати бруси висотою до 260 мм і шириною до 500 мм, та до 10 дюймів. На Локс 500 одна людина може розпиляти 2 кубометри готової дошки в годину або приблизно 15 кубометрів за зміну!
Ціна: 547 021 грн
Logosol
строгальний верстат
Новий чотирьохбічний верстат від Logosol. Стругання - досить легкий і прибутковий процес в деревообробці. Так само як і наш чотирьохбічний верстат PH260 новий PH360 стругає і профілює всі чотири сторони в один момент. Є можливісь придбати у !
Ціна: 167 224 грн
Logosol
Надзвичайно стійкий форматний верстат з високою точністю і великими можливостями. Кожен столяр-аматор, маючи розкрійний верстат зі столом, знає, що пила не завжди дає очікувану точність. Разом з тим, кожен, хто купував дошки або ламінат, розпиляні професіоналом, знає про значення міліметрової точності. Професіонали викорисотовують верстати, які коштують як новий автомобіль. Розпилювальний верстат Logosol дає такий же результат за більш низьку ціну.
Ціна: 5 765 грн
Logosol
Пилорама

БігМіл Тімберджиг пиляє швидко, точно і дешево. Зробіть самі прості компоненти системи БігМіл - направляючу і підставки, але тільки з дерева! У комплект Тімберджига входять кріплення і деталі для виготовлення дерев'яної направляючої із докладною інструкцією.

Замовити

Після заповнення форми наш менеджер зателефонує вам для уточнення детелей замовлення

Ваше замовлення прийнято!

Наш менеджер зателефонує вам найближчим часом для уточнення детелей замовлення