Полотна

Ціна: 301 грн
Bансо

Біметалічні пили SANDFLEX® прекрасно працюють з більшостю матеріалів, таких як дерево, чорні і кольорові метали та нержавіюча сталь. Підходять до всіх потужних ручних дрилів і свердлувальних верстатів.

Ціна: 1 035 грн
Bансо

Кільцева пила Bahco розроблена для швидкого і акуратного вирізання точних отворів на кераміці,цеглі,шифері,ламінаті,скловолокні і на листяних породах.Ця кільцева пила є вражаючим поєднанням міцності, ріжучої здатності і довговічності.

Ціна: 222 грн
Bансо

Ці полотна підходять до верстатів AEG, Atlas Copco, Bosch, De Walt, Hitachi, Makita, Metabo, Milwaukee і т.п. Стандартний T-подібний хвостовик (Євро-хвостовик).

Ціна: 45 грн
Bансо

Міцне біметалічне ножовкове полотно з точними зубом для всіх видів робіт по металу.

Ціна: 239 грн
Bансо

Полотна для лучкових пил для пиляння сирої деревини. Полотно піддано антикорозійній обробці і упаковано в індивідуальний чохол, на якому наведені малюнки і текст, що полегшують правильний вибір полотна.

Ціна: 195 грн
Bансо

Для пиляння сухої, витриманої деревини та для поперечного пиляння сирої деревини. Полотно піддано антикорозійній обробці і упаковано в індивідуальний чохол, на якому наведені малюнки і текст, що полегшують правильний вибір полотна.

Ціна: 382 грн
Bансо

Ці полотна підходять до верстатів AEG, Atlas Copco, Bosch, De Walt, Hitachi, Makita, Metabo, Milwaukee і т.п. Мають стандартний T-подібний хвостовик (Євро-хвостовик).

Ціна: 289 грн
Bансо

Ці полотна підходять до верстатів AEG, Atlas Copco, Bosch, De Walt, Hitachi, Makita, Metabo, Milwaukee і т.п.Стандартний T-подібний хвостовик (Євро-хвостовик) Вперше на універсальних полотнах застосована геометрія прогресуючих зубів.

Замовити

Після заповнення форми наш менеджер зателефонує вам для уточнення детелей замовлення

Ваше замовлення прийнято!

Наш менеджер зателефонує вам найближчим часом для уточнення детелей замовлення