Кувалди

Ціна: 1 408 грн
Bансо

Колун-кувалда використовується як для розщеплення деревини, так і в якості кувалди при роботі з клином. Має лезо з дзьобом для підтягування колод.

Ціна: 1 809 грн
Bансо
Модель MES-3.5-900FG з трикомпонентним топорищем (фіберглас з поліпропіленовим покриттям і захопленням з еластомеру). Зручне та м'яке захоплення з наскрізним отвором для зберігання в підвішеному стані.
Ціна: 1 723 грн
Bансо

Колун-кувалда використовується як для розщеплення деревини, так і в якості кувалди при роботі з клином. Призначений для розщеплення твердої деревини і дуже товстих полін.

Ціна: 1 158 грн
Bансо

Колун-кувалда використовується як для розщеплення деревини, так і в якості кувалди при роботі з клином. Призначений для розщеплення твердої деревини і дуже товстих полін. Доступно з прямим дерев'яним топорищем і захисним шкіряним чохлом.

Ціна: 1 494 грн
Bансо

Модель LS-MERLIN-2.5FG з трикомпонентним топорищем (фіберглас з поліпропіленовим покриттям і захопленням з еластомеру). Трикомпонентні топорище оснащено зручною, м'якою, нековзною рукояткою. Наскрізний отвір в топорище для зберігання в підвішеному стані.

Ціна: 1 435 грн
Bансо

Кувалда для забивання кілків і клинів у тверду деревину та інших видів важких робіт.

Замовити

Після заповнення форми наш менеджер зателефонує вам для уточнення детелей замовлення

Ваше замовлення прийнято!

Наш менеджер зателефонує вам найближчим часом для уточнення детелей замовлення