Ножовки

Ціна: 725 грн
Bансо

Ножівка для пиляння широкого спектру матеріалів, таких як пластик, ламінат, деревина, ДСП та м'які метали типу алюмінію.

Ціна: 545 грн
Bансо

Ножовка PRIZECUT ™ загального призначення з дуже дрібними зубами для точного пиляння різних матеріалів, включаючи алюміній, пластмаси, ламіновані матеріали, деревину і ДСП.

Ціна: 1 085 грн
Bансо

Ножовка для пиляння матеріалів середньої і малої товщини, спеціально адаптована для роботи з кутовим стуслом. Загартовані зуби універсальної форми довго залишаються гострими.

Ціна: 373 грн
Bансо

Ножовка ідально підходить для різки дерева та пластика.

Ціна: 1 124 грн
Bансо

Ножовка для будівельних конструкцій. Заточені зуби з традиційною хвилеподібною розводкою. Для переточування рекомендується використовувати 272 напилок.

Ціна: 1 563 грн
Bансо

Ножівка з полотном довжиною 650 мм для пиляння блоків легкого пористого бетону. Загартовані зуби без твердосплавних напайок та двокомпонентною рукояткою.

Ціна: 725 грн
Bансо

Ножівка, спеціально розроблена для пиляння ізоляційних матеріалів (Мінеральна вата). 

Ціна: 479 грн
Bансо

Обушкова ножовка PRIZECUT ™ для пиляння дрібних і середньорозмірних матеріалів, спеціально адаптована для круглих заготівок малих діаметрів і пиляння за допомогою коробчатого стусла.

Ціна: 840 грн
Bансо

Ножовка по дереву для пиляння середньорозмірних заготівок, спеціально адаптована для круглих столярних заготівель малих діаметрів і пиляння за допомогою коробчатого стусла.

Ціна: 614 грн
Bансо

Пазовая ножовка для деревини та пластику. Дуже дрібний розжарений універсальний зуб довго залишається гострим. Легкий сталевий обушок.

Замовити

Після заповнення форми наш менеджер зателефонує вам для уточнення детелей замовлення

Ваше замовлення прийнято!

Наш менеджер зателефонує вам найближчим часом для уточнення детелей замовлення