Топори

Ціна: 1 745 грн
Bансо

Для валки дерев і для обрубування гілок зі стовбурів повалених дерев. Тонке лезо легко проникає в деревину.

Ціна: 2 041 грн
Bансо

Для валки дерев і обрубування гілок зі стовбурів повалених дерев. Тонке повністю поліроване лезо легко проникає в деревину.

Ціна: 989 грн
Bансо

Для валки невеликих дерев. Трохи потовщений в районі отвора для топорища. Тонке і широке лезо забезпечує чистий і легкий зріз.

Ціна: 1 170 грн
Bансо

Для валки невеликих дерев. Трохи потовщений в районі отвору топорища. Тонке і широке лезо забезпечує чистий і легкий зріз.

Ціна: 1 170 грн
Bансо

Для валки невеликих дерев. Трохи потовщений в районі отвору топорища. Тонке і широке лезо забезпечує чистий і легкий зріз.

Ціна: 1 995 грн
Bансо

Важкий колун з чудовою колючою здатністю. Ширша, ніж зазвичай, головка легко розщеплює деревину. Зігнуте дерев'яне топорище закріплено за допомогою зазубреного клина з вуглецевого волокна з гачком для підвішування. Додаткова фіксація за допомогою металевого кільцевого клина

Ціна: 1 434 грн
Bансо

Колун-кувалда використовується як для розщеплення деревини, так і в якості кувалди при роботі з клином. Має лезо з дзьобом для підтягування колод.

Ціна: 1 842 грн
Bансо
Модель MES-3.5-900FG з трикомпонентним топорищем (фіберглас з поліпропіленовим покриттям і захопленням з еластомеру). Зручне та м'яке захоплення з наскрізним отвором для зберігання в підвішеному стані.
Ціна: 1 755 грн
Bансо

Колун-кувалда використовується як для розщеплення деревини, так і в якості кувалди при роботі з клином. Призначений для розщеплення твердої деревини і дуже товстих полін.

Ціна: 1 179 грн
Bансо

Колун-кувалда використовується як для розщеплення деревини, так і в якості кувалди при роботі з клином. Призначений для розщеплення твердої деревини і дуже товстих полін. Доступно з прямим дерев'яним топорищем і захисним шкіряним чохлом.

Замовити

Після заповнення форми наш менеджер зателефонує вам для уточнення детелей замовлення

Ваше замовлення прийнято!

Наш менеджер зателефонує вам найближчим часом для уточнення детелей замовлення