Снігоочисники

Ціна: 9 999 грн
McCULLOCH
Снігоочисники

Високоефективна компактна одноступенева модель для очищення ділянок біля гаражів та садових стежин. Дуже легко керувати та зберігати. Робоча ширина 53 см.

Ціна: 14 999 грн
McCULLOCH
Снігоочисники

Високоефективна компактна одноступенева модель для очищення ділянок біля гаражів та садових стежин. Дуже легко керувати та зберігати. Двигун з електричним стартером і робочою шириною 53 см.

Ціна: 34 799 грн
McCULLOCH
Снігоочисники

Компактна високопотужна двоступенева модель. Зручність користування завдяки трансмісії із фрикційним диском та можливості налаштування висоти рукоятки. Пластикові гальмові колодки для плавного керування та запобігання пошкодженням під час роботи на грубіших поверхнях. Передні світлодіодні фари, а також робоча ширина 61 см.

Ціна: 50 999 грн
McCULLOCH
Снігоочисники

Наша найбільша та найпотужніша двоступенева модель, що дозволить легко впоратися з очищенням доріг і паркувальних місць. Зручність користування завдяки трансмісії із фрикційним диском та можливості налаштування висоти рукоятки. Електричний стартер, гідропідсилення керма, ручки з підігрівом та можливість керування однією рукою ще більше полегшують роботу. Пластикові гальмові колодки для плавного керування та запобігання пошкодженням під час роботи на грубіших поверхнях. Передні світлодіодні фари, а також робоча ширина 76 см.

Ціна: 41 899 грн
McCULLOCH
Снігоочисники

Повнофункціональна двоступенева модель для роботи з великими об'ємами снігу. Зручність користування завдяки трансмісії із фрикційним диском та можливості налаштування висоти рукоятки. Електричний стартер, гідропідсилення керма та можливість керування однією рукою ще більше полегшують роботу. Пластикові гальмові колодки для плавного керування та запобігання пошкодженням під час роботи на грубіших поверхнях. Передні світлодіодні фари, а також робоча ширина 68 см.

Замовити

Після заповнення форми наш менеджер зателефонує вам для уточнення детелей замовлення

Ваше замовлення прийнято!

Наш менеджер зателефонує вам найближчим часом для уточнення детелей замовлення