McCULLOCH

Ціна: 9 999 грн
McCULLOCH
Снігоочисники

Високоефективна компактна одноступенева модель для очищення ділянок біля гаражів та садових стежин. Дуже легко керувати та зберігати. Робоча ширина 53 см.

Ціна: 14 999 грн
McCULLOCH
Снігоочисники

Високоефективна компактна одноступенева модель для очищення ділянок біля гаражів та садових стежин. Дуже легко керувати та зберігати. Двигун з електричним стартером і робочою шириною 53 см.

Ціна: 32 999 грн
McCULLOCH
Снігоочисники

Компактна високопотужна двоступенева модель. Зручність користування завдяки трансмісії із фрикційним диском та можливості налаштування висоти рукоятки. Пластикові гальмові колодки для плавного керування та запобігання пошкодженням під час роботи на грубіших поверхнях. Передні світлодіодні фари, а також робоча ширина 61 см.

Ціна: 47 499 грн
McCULLOCH
Снігоочисники

Наша найбільша та найпотужніша двоступенева модель, що дозволить легко впоратися з очищенням доріг і паркувальних місць. Зручність користування завдяки трансмісії із фрикційним диском та можливості налаштування висоти рукоятки. Електричний стартер, гідропідсилення керма, ручки з підігрівом та можливість керування однією рукою ще більше полегшують роботу. Пластикові гальмові колодки для плавного керування та запобігання пошкодженням під час роботи на грубіших поверхнях. Передні світлодіодні фари, а також робоча ширина 76 см.

Ціна: 4 549 грн
McCULLOCH
бензопила

 

Бензопила McCulloch CS 340 - високо ефективна бензопила з новітньою системою двигуна OxyPower - ця технологія мінімізує витрату палива, забезпечує додаткову потужність, а також на 70% знижує кількість шкідливих викидів.

Ціна: 5 599 грн
McCULLOCH
бензопила

Бензопила McCulloch CS 380 - високо ефективна бензопила з новітньою системою двигуна OxyPower - ця технологія мінімізує витрату палива, забезпечує додаткову потужність, а також на 70% знижує кількість шкідливих викидів.

Ціна: 6 999 грн
McCULLOCH
Газонокосарка

Газонокосарка McCulloch M 40-110 Classic компактна газонокосарка призначена для приватного користування, на ділянках з площею до 700 м²

Ціна: 10 349 грн
McCULLOCH
Газонокосарка

Газонокосарка McCulloch M 46-125—  газонокосарка середнього розміру із шириною косіння  46 см. та травозбірником.Дека легко очищається після косіння завдяки наявності промивального штуцера GARDENA.

Ціна: 11 249 грн
McCULLOCH
Газонокосарка

Газонокосарка McCulloch M 51-140F оснащена приводов, з шириною косіння 51 см. ,може збирати скошену траву у травозбірник або мульчувати її (обрізки зрізаної трави повертаються на газон для природного добрива).

Ціна: 14 399 грн
McCULLOCH
Газонокосарка

Високо продуктивна газонокосарка з шириною скошування 53 см.

Замовити

Після заповнення форми наш менеджер зателефонує вам для уточнення детелей замовлення

Ваше замовлення прийнято!

Наш менеджер зателефонує вам найближчим часом для уточнення детелей замовлення