McCULLOCH

Ціна: 9 999 грн
McCULLOCH
Снігоочисники

Високоефективна компактна одноступенева модель для очищення ділянок біля гаражів та садових стежин. Дуже легко керувати та зберігати. Робоча ширина 53 см.

Ціна: 14 999 грн
McCULLOCH
Снігоочисники

Високоефективна компактна одноступенева модель для очищення ділянок біля гаражів та садових стежин. Дуже легко керувати та зберігати. Двигун з електричним стартером і робочою шириною 53 см.

Ціна: 34 799 грн
McCULLOCH
Снігоочисники

Компактна високопотужна двоступенева модель. Зручність користування завдяки трансмісії із фрикційним диском та можливості налаштування висоти рукоятки. Пластикові гальмові колодки для плавного керування та запобігання пошкодженням під час роботи на грубіших поверхнях. Передні світлодіодні фари, а також робоча ширина 61 см.

Ціна: 50 999 грн
McCULLOCH
Снігоочисники

Наша найбільша та найпотужніша двоступенева модель, що дозволить легко впоратися з очищенням доріг і паркувальних місць. Зручність користування завдяки трансмісії із фрикційним диском та можливості налаштування висоти рукоятки. Електричний стартер, гідропідсилення керма, ручки з підігрівом та можливість керування однією рукою ще більше полегшують роботу. Пластикові гальмові колодки для плавного керування та запобігання пошкодженням під час роботи на грубіших поверхнях. Передні світлодіодні фари, а також робоча ширина 76 см.

Ціна: 8 099 грн
McCULLOCH
мотоножиці

 

 

Дуже легкі та комфортні у використанні мотоножиці. Високий комфорт був досягнутий завдяки дуже рідкій та зручній ручці, завдяки якій мотоножницями комфортно маніпулювати. Також за для вашого комфорту встановлений потужний двигун та ефективна систама гасіння вібрації. 

Ціна: 7 299 грн
McCULLOCH
мотоножиці

Ідеальнийй вибір для ручного і точного використання. Низька вага та лезо довжиною 45 см робить ці ножиці ідеальними для комфортної роботи.

Ціна: 3 999 грн
McCULLOCH
Мотопила

 

Бензопила McCulloch CS 340 - високо ефективна бензопила з новітньою системою двигуна OxyPower - ця технологія мінімізує витрату палива, забезпечує додаткову потужність, а також на 70% знижує кількість шкідливих викидів.

Ціна: 4 349 грн
McCULLOCH
Мотопила

Бензопила McCulloch CS 380 - високо ефективна бензопила з новітньою системою двигуна OxyPower - ця технологія мінімізує витрату палива, забезпечує додаткову потужність, а також на 70% знижує кількість шкідливих викидів.

Ціна: 7 499 грн
McCULLOCH
Газонокосарка

Газонокосарка McCulloch M 40-110 Classic компактна газонокосарка призначена для приватного користування, на ділянках з площею до 700 м²

Ціна: 8 049 грн
McCULLOCH
Газонокосарка

Газонокосарка з шириною скошування 46 см та травозбірником.

Замовити

Після заповнення форми наш менеджер зателефонує вам для уточнення детелей замовлення

Ваше замовлення прийнято!

Наш менеджер зателефонує вам найближчим часом для уточнення детелей замовлення