Мастила

Ціна: 911 грн
Додаткове обладнення

Двотактне машинне масло розроблене для роботи зі складними завданнями та може використовуватись сумісно з Husqvarna HP. Також олива добре працює за умов використання з низькоякісним пальним. Домішки оливи є найвищої якості та спеціально підібрані для зменшення відкладень у картері двигуна, до чого може призвести використання низькоякісного пального. Олива розроблена для використання з усіма двигунами наших двотактних машин – від найменших тримерів, які використовуються протягом усього дня, і до найбільших ланцюгових пил, що використовуються для ваління лісу та різання при високих та низьких робочих температурах.

Ціна: 200 грн
Додаткове обладнення

Мастила для привідних валів.

Ціна: 326 грн
Додаткове обладнення

Високоякісна машинна олива для усього 4-тактного садового обладнання. Розроблена для легкого запуску при низьких температурах. Ідеальне мастило для будь-яких робочих умов, економне у використанні.

Ціна: 722 грн
Додаткове обладнення

Повністю синтетичне трансмісійне масло, спеціально розроблене для трансмісій в повнопривідній техніці компанії Husqvarna. Екстремальна температурна стійкість масла, як до холодних, так і до теплих середовищ.

Ціна: 38 грн
Додаткове обладнення

Масло розроблене для використання з усіма двигунами  двотактних машин Husqvarna – від найменших тримерів, які використовуються протягом усього дня, і до найбільших ланцюгових пил, що використовуються для ваління лісу та різання при високих та низьких робочих температурах.

Ціна: 29 499 грн
Додаткове обладнення

Масло розроблене для використання з усіма двигунами  двотактних машин Husqvarna – від найменших тримерів, які використовуються протягом усього дня, і до найбільших ланцюгових пил, що використовуються для ваління лісу та різання при високих та низьких робочих температурах

Ціна: 49 грн
Додаткове обладнення

Масло Husqvarna LS+ двотактне -  суміш  мінеральних і синтетичних масел.Найкраще використовувати для бензопил з об'ємом циліндра до 55 см3.Масло знижує  температуру двигуна, що збільшує термін  його служби.Новая формула зменшує нагар всередині двигуна,створює низький рівень емісії диму.

Ціна: 399 грн
Додаткове обладнення

Масло Husqvarna LS+ двотактне -  суміш  мінеральних і синтетичних масел.Найкраще використовувати для бензопил з об'ємом циліндра до 55 см3.Масло знижує  температуру двигуна, що збільшує термін  його служби.Новая формула зменшує нагар всередині двигуна,створює низький рівень емісії диму.

Ціна: 129 грн
Додаткове обладнення

Масло Husqvarna SAE-30 чотиритактне; 0.6л

Ціна: 57 грн
Додаткове обладнення

Двотактне масло Husqvarna XP спеціально розроблене для  екстремального використання  при високих навантаженнях й обертах двигуна.

Замовити

Після заповнення форми наш менеджер зателефонує вам для уточнення детелей замовлення

Ваше замовлення прийнято!

Наш менеджер зателефонує вам найближчим часом для уточнення детелей замовлення