Додаткове обладнення

Ціна: 910 грн
Додаткове обладнення

Головка тримера T45X —  розроблена компанією Хускварна для користувачів ,які мають високі вимоги щодо міцності та мінімального часу простою. Тримерний шнур подається автоматично, коли головка втискується у землю. Тобто, користувач завжди контролює подачу шнура. Шнур може подаватися під час роботи машини – для цього не потрібно її вимикати або від’єднувати проводку.

Ціна: 662 грн
Додаткове обладнення

Для щільної, грубої трави, але не для дерев’яних рослин. Трава падає на диск рівними рядами

Ціна: 911 грн
Додаткове обладнення

Двотактне машинне масло розроблене для роботи зі складними завданнями та може використовуватись сумісно з Husqvarna HP. Також олива добре працює за умов використання з низькоякісним пальним. Домішки оливи є найвищої якості та спеціально підібрані для зменшення відкладень у картері двигуна, до чого може призвести використання низькоякісного пального. Олива розроблена для використання з усіма двигунами наших двотактних машин – від найменших тримерів, які використовуються протягом усього дня, і до найбільших ланцюгових пил, що використовуються для ваління лісу та різання при високих та низьких робочих температурах.

Ціна: 200 грн
Додаткове обладнення

Мастила для привідних валів.

Ціна: 1 697 грн
Додаткове обладнення

Невелика сокира для туристичних робіт у лісі та за містом, використовується для більшості робіт – наприклад, рубання дров для багаття. Розмір найкращий для транспортування у рюкзаку. Також, сокира кріпиться до пояса за допомогою покриття кромки, яка міститься в комплекті (шкіряна). Сокирище кріпиться до держака за допомогою сталевого та дерев’яного клина для безпечного кріплення.

Ціна: 7 453 грн
Додаткове обладнення

Причіп самоскид з задніми дверями.

Ціна: 3 162 грн
Додаткове обладнення

Навісне обладнення для використання з платформою для кріплення.Аератор оснащений 24 ножами з нержавіючої сталі для додаткової міцності і довговічності.Даний аератор створює в землі борозни,які дозволяють повітрю,воді й поживним речовинам досягати грунту.

Ціна: 3 162 грн
Додаткове обладнення

Навісне обладнення для використання з платформою для кріплення.Аератор оснащений ножами з нержавіючої сталі для додаткової міцності і довговічності.Даний аератор створює в землі борозни,які дозволяють повітрю,воді й поживним речовинам досягати грунту.

Ціна: 5 743 грн
Додаткове обладнення

Літій-іонний акумулятор забезпечує тривалу потужність і максимальну продуктивність.

Ціна: 24 273 грн
Додаткове обладнення

Великий літій-іонний акумулятор забезпечує тривалу потужність і максимальну продуктивність,а також дозволяє працювати  з меншою кількістю перерв на заміну батареї.

Замовити

Після заповнення форми наш менеджер зателефонує вам для уточнення детелей замовлення

Ваше замовлення прийнято!

Наш менеджер зателефонує вам найближчим часом для уточнення детелей замовлення