Одяг захисний

Ціна: 1 693 грн
HUSQVARNA

Має простий та сучасний дизайн з якістю в деталях, таких як великі світловідбиваючі логопринти. Кнопки на кінцях рукавів для міцної посадки і верхня помаранчева частина для видимості. Має нагрудну кишеню з блискавкою і дві бокові кишені.

Ціна: 165 грн
HUSQVARNA

Захисні окуляри із стійкими до царапин нетонованими лінзами. Довжина дужок регулюється. Відповідають стандартам EN 166, ANSI Z87+.

Ціна: 2 614 грн
HUSQVARNA

Теслярська модель з кишенею на блискавці на нагрудній частині та дві бокові кишені. Модель має простий та сучасний дизайн з світловідбиваючими логопринтами, кишенями на блискавках для вентиляції на задній частині ніг та кишеню для лінійки на нозі. Фігурні дужки добре видимі та легко кріпляться. Має кишеню для лінійки.

Ціна: 1 426 грн
HUSQVARNA

Має простий та сучасний дизайн з якістю у деталях, таких як великі світловідбиваючі логопринти. Кнопки на кінцях рукавів для міцної посадки, а верхня частина куртки помаранчевого кольору для гарної видимості. Також має нагрудну кишеню з блискавкою і дві бокові кишені.

Ціна: 2 318 грн
HUSQVARNA

Надійні, легкі та добре продумані. Для тих, хто потребує функціональний, захисний одяг, який добре сидить і підходить для цілорічного використання. Лісова куртка виготовлена з водовідштовхувального 100% мікрополіестеру в передній верхній частині і ззаду. Вентиляційна блискавка під рукавами та новий крій рукавів для покращення рухів.

Ціна: 1 051 грн
HUSQVARNA

Використовуються для косіння трави. Щиток між маскою та обідком захищає від попадання дрібного каміння, крапель дощу чи скошеної трави.Маску можна придбати також окремо. Для підвищення безпеки може використовуватися разом із захисними окулярами.

Ціна: 1 176 грн
HUSQVARNA

Конструкція навушників дозволяє регулювати силу притискання на 20%. Легкий, гнучкий та м'який обідок-кріплення. Навушники мають аналогічні характеристики до тих, що використовуються в захисних шоломах Husqvarna.

Ціна: 189 грн
HUSQVARNA

Захисні окуляри із стійкими до царапин тонованими жовтими лінзами. Довжина дужок регулюється. Відповідають стандартам EN 166, ANSI Z87+.

Ціна: 165 грн
HUSQVARNA

Захисні окуляри із стійкими до царапин тонованими лінзами із захистом від УФ-проміння.

Ціна: 341 грн
HUSQVARNA

Посилені вставки на долоні. Ділянки з великим навантаженням виконані безшовними та посилені шкіряними вставками. Водонепроникна шкіра на долоні та водовідштовхуюча верхня поверхня із поліестру.

Замовити

Після заповнення форми наш менеджер зателефонує вам для уточнення детелей замовлення

Ваше замовлення прийнято!

Наш менеджер зателефонує вам найближчим часом для уточнення детелей замовлення