Снігоочисники

Ціна: 19 999 грн
HUSQVARNA
Снігоочисники

Husqvarna ST 151 — ідеально підходить для домовласників, які потребують компактний, легкий у використанні і ефективний снігоочисник.Призначений для очищення снігу з твердих, рівних і вузьких поверхонь на під’їзних доріжках до гаражу та садових доріжках. Він підходить для нерегулярного використання при очищенні снігу  глибиною 5-20 см.Снігоочисник має електричний стартер для легкого запуску в любих погодних умовах та LED освітлення для вечірнього використання. Дистанційний поворотний жолоб дозволяє Вам легко направляти потік снігу.

Ціна: 46 349 грн
HUSQVARNA
Снігоочисники

Husqvarna ST 224 призначений   для домовласників, яким необхідний високопродуктивний снігоочисник для очищення снігу з великих під’їзних шляхів та доріжок до гаражу. Він працює незважаючи на тип поверхні завдяки налаштуванню направляючих ковзаючих опор. 

Ціна: 64 199 грн
HUSQVARNA
Снігоочисники

Husqvarna ST 227P — потужний снігоприбирач ,який придатний для очищення снігу на великих площинах.Розроблений для нерегулярного використання  при будь-яких сніжних умовах з покриттям снігу до 30 см.Цей сніговідкидач ідеально працює при будь яких погодних умовах

Ціна: 82 049 грн
HUSQVARNA
Снігоочисники

Husqvarna ST 230P  потужний ,високопродуктивний снігоприбирач для очищення снігу з великих під’їзних шляхів.Спроектований для використання в усіх снігових умовах з шаром снігу 10-30 см.

Замовити

Після заповнення форми наш менеджер зателефонує вам для уточнення детелей замовлення

Ваше замовлення прийнято!

Наш менеджер зателефонує вам найближчим часом для уточнення детелей замовлення