Мотоножиці

Ціна: 14 199 грн
HUSQVARNA
мотоножиці

Легкі, безшумні акумуляторні ножиці для комерційного використання з 60-сантиметровими двосторонніми ножами. Новий запатентований двигун і новий потужний акумулятор дозволяють максимально збільшити тривалість роботи. Зручна поворотна задня ручка полегшує роботу у вертикальному і горизонтальному положенні.

Ціна: 8 499 грн
HUSQVARNA
мотоножиці

Бензоножиці Husqvarna 122HD45 з низьким рівнем шуму та низькою вагою для роботи із живоплотом. Легкий старт та вимикач запалення з автоматичним поверненням в режим запалення «ввімкнене» полегшують процес запуску двигуна. Потужний двигун в поєднанні з ефективною антивібраційною системою дозволяють легко отримати гарний результат. Висока швидкість різання, довге лезо 45см подвійної дії - забезпечують високу продуктивність.

Ціна: 12 549 грн
HUSQVARNA
мотоножиці

Легкі та надійні мотоножиці - ідеальний інструмент для приватних домогосподарств. Легкий запуск завдяк системі Smart Start®. Міцне двостороннє ріжуче полотно.

Ціна: 5 999 грн
HUSQVARNA
мотоножиці

Husqvarna 136LiHD45 —  легкі та зручні у використанні  акумуляторні ножиці.Ідеально підходять для підрізки живоплотів середнього та великого розміру.Інтуїтивно зрозуміла панель управління та функція миттєвого запуску сприяють продуктивній та безпроблемній експлуатації, а низький рівень шуму дозволяє працювати не заважаючи сусідам.

Ціна: 12 999 грн
HUSQVARNA
мотоножиці

Акумуляторні ножиці Husqvarna 536LiHE3 поєднують в собі ефективність та надзвичайно тиху експлуатацію. Призначені для роботи на висоті до 3,5 м. Тихий та екологічний двигун дозволяє використання навіть біля житлових зон, готелів, лікарень та інших чутливих до шуму середовищ. Регулювання кута нахилу ріжучої головки робить 536LiHE3 ідеальним для будь-якої операції.

Замовити

Після заповнення форми наш менеджер зателефонує вам для уточнення детелей замовлення

Ваше замовлення прийнято!

Наш менеджер зателефонує вам найближчим часом для уточнення детелей замовлення