Газонокосарки

Ціна: 3 599 грн
HUSQVARNA
Газонокосарка

Модель Husqvarna 54 – це традиційна барабанна газонокосарка, яка прекрасно підходить для маленьких газонів. Зручність експлуатації, довговічність та неперевершена якість стрижки – все це про унікальні механічні газонокосарки Husqvarna.

Ціна: 4 699 грн
HUSQVARNA
Газонокосарка

Модель 64 із системою косіння Novocut оснащена унікальною особливістю - регульованою висотою стрижки (до 55 мм). ВОна сконструйована таким чином, що комфортна в експлуатації навіть при високій траві. Ідеально підходить для газонів, котрі не потребують частої стрижки.

Ціна: 10 199 грн
HUSQVARNA
Газонокосарка

Самохідна, проста у використанні газонокосарка, оснащена міцною сталевою ріжучою декою і м'якою ручкою. Додаткові функції включають в себе центральне регулювання висоти стрижки і колеса на підшипниках.

Ціна: 13 999 грн
HUSQVARNA
Газонокосарка

Газонокосарка з широкою, міцною стальною ріжучою декою, яка має дві різні системи скошування: травозбірник і BioClip® (мульчування). Наступні особливості включають великі задні колеса для легкої маневреності та великий травозбірник.

Ціна: 16 699 грн
HUSQVARNA
Газонокосарка

Husqvarna 240 LC 348V- створює фантастичні результати скошування та вид газону завдяки технології AFTech™: ріжучий ніж спроектований так, що створює потік повітря вгору при обертанні. Цей потік повітря підіймає догори траву, щоб створити рівномірне скошування газону. Потім повітряний потік переносить скошену траву через жолоб до травозбірника. Такий процес дуже ефективно заповнює травозбірник, таким чином, дозволяючи Вам скошувати траву протягом довго часу без перерв. Газонокосарка LC 348V має надійну конструкцію на довгі роки. Вона має систему AutoWalk™ 2 для ергономічного та зручного контролю швидкості.

Ціна: 18 249 грн
HUSQVARNA
Газонокосарка

Газонокосарка LC 353V створює фантастичні результати скошування та вид газону завдяки технології AFTech™.ріжучий ніж спроектований так, що створює потік повітря вгору при обертанні.Цей потік повітря підіймає догори траву, щоб створити рівномірне скошування газону. Потім повітряний потік переносить скошену траву через жолоб до травозбірника. Такий процес дуже ефективно заповнює травозбірник, таким чином, дозволяючи Вам скошувати траву протягом довгого часу без перерв. Газонокосарка LC 353V має надійну конструкцію на довгі роки. Вона має систему AutoWalk™ 2 для ергономічного та зручного контролю швидкостІ.

Ціна: 22 199 грн
HUSQVARNA
Газонокосарка

Газонокосарка LC 353VІ створює фантастичні результати скошування та вид газону завдяки технології AFTech™.ріжучий ніж спроектований так, що створює потік повітря вгору при обертанні.Цей потік повітря підіймає догори траву, щоб створити рівномірне скошування газону. Потім повітряний потік переносить скошену траву через жолоб до травозбірника. Такий процес дуже ефективно заповнює травозбірник, таким чином, дозволяючи Вам скошувати траву протягом довго часу без перерв. Газонокосарка LC 353VІ має надійну конструкцію на довгі роки. Вона має систему AutoWalk™ 2 для ергономічного та зручного контролю швидкостІ.

Ціна: 26 549 грн
HUSQVARNA
Газонокосарка

Міцна та високоефективна газонокосарка з травозбірником та з унікальною на ринку функцією повного приводу. Відмінна для великих розмірів горбистих садів з крутішими схилами або для менш часто доглянутих площ з високою травою. Система повного приводу AWD також може найкращим чином прокладати шлях крізь пагорби та місця з дренажними канавами. Побудована на базі надійної, зварної стальної ріжучої деки, ручки з інноваційною системою приводу AutoWalk™ 2 та оснащена потужним двигуном OHC з легким запуском. Газонокосарка LC 356-серії представляє вибір між трьома режимами скошування.

 
Ціна: 24 649 грн
HUSQVARNA
Газонокосарка
Міцна та високоефективна газонокосарка з травозбірником для садів більших розмірів. Побудована на базі надійної, зварної стальної ріжучої деки та обладнана потужним та з легким стартом двигуном OHC. Легко та зручно маневрувати завдяки інноваційній системі приводу AutoWalk™ 2. Газонокосарки LC 356-серії представляють вибір між трьома режимами скошування.
Заміна для моделі LC 56 випуску 2013 року. Без особливих змін, лише нова назва моделі.
Ціна: 27 349 грн
HUSQVARNA
Газонокосарка

Газонокосарка Husqvarna LC 451S призначена для професійного використання. Оснащена литою алюмінієвою декою та колесами з шарикопідшипниками для довготривалого терміну служби.

Замовити

Після заповнення форми наш менеджер зателефонує вам для уточнення детелей замовлення

Ваше замовлення прийнято!

Наш менеджер зателефонує вам найближчим часом для уточнення детелей замовлення