HUSQVARNA

Ціна: 723 грн
HUSQVARNA

Повністю синтетичне трансмісійне масло, спеціально розроблене для трансмісій в повнопривідній техніці компанії Husqvarna. Екстремальна температурна стійкість масла, як до холодних, так і до теплих середовищ.

Ціна: 1 658 грн
HUSQVARNA

Всебічно стабільний ранець, який тримає свою форму навіть при неповному завантаженні. Відкривається з боку, що робить вміст видимим та легкодоступним. Обладнаний додатковими кишенями, захистом від дощу та отвором для навушників і mp3-плеєра. Широкі м’які наплічні ремені роблять ранець зручним для носіння.

Ціна: 1 693 грн
HUSQVARNA

Має простий та сучасний дизайн з якістю в деталях, таких як великі світловідбиваючі логопринти. Кнопки на кінцях рукавів для міцної посадки і верхня помаранчева частина для видимості. Має нагрудну кишеню з блискавкою і дві бокові кишені.

Ціна: 165 грн
HUSQVARNA

Захисні окуляри із стійкими до царапин нетонованими лінзами. Довжина дужок регулюється. Відповідають стандартам EN 166, ANSI Z87+.

Ціна: 2 614 грн
HUSQVARNA

Теслярська модель з кишенею на блискавці на нагрудній частині та дві бокові кишені. Модель має простий та сучасний дизайн з світловідбиваючими логопринтами, кишенями на блискавках для вентиляції на задній частині ніг та кишеню для лінійки на нозі. Фігурні дужки добре видимі та легко кріпляться. Має кишеню для лінійки.

Ціна: 6 649 грн
HUSQVARNA
бензопила

Нова безнопила для власника домогосподарства, яка створена як легкий інструмент із швидким стартом та легкістю в управлінні. Завдяки двигуну X-Torq®, значно знижено використання палива та рівень викидів. Оснащена паливним насосом та автоматичним поверненням вимикача для легшого початку роботи.

Ціна: 6 999 грн
HUSQVARNA
бензопила

Нова бензопила для власника домогосподарства, яка створена як легкий інструмент із швидким стартом та легкістю в управлінні. Завдяки двигуну X-Torq®, значно знижено використання палива та рівень викидів. Оснащена паливним насосом та автоматичним поверненням вимикача для легшого початку роботи.

Ціна: 4 619 грн
HUSQVARNA
бензопила

Ця Мотопила  ідеально справиться з будь-яким завданням для роботи в приватному секторі - це  догляд за деревами в саду, заготівля та пиляння дров, будівництва різних будівель.

Ціна: 20 199 грн
HUSQVARNA
бензопила
Husqvarna 365 – це пила для професійного використання. Вона розроблена при тісній співпраці із спеціалістами, які працюють в екстремальних умовах. Мала вага та висока потужність роблять цю пилу надзвичайно універсальною і придатною для виконання найрізноманітніших завдань. Найбільш популярна модель серед працівників лісової галузі України.
Ціна: 21 999 грн
HUSQVARNA
бензопила

Справжня професійна бензопила із верхнього сегменту середньорозмірного класу для важких умов роботи. Картер та колінвал мають підвищену зносостійкість. Карбюратор обладнаний захистом від вібраціії для роботи з великими швидкостями та навантаженнями. Бензопила вирізняється низькою вагою, високою потужністю, а також надзвичайно хорошою динамікою.

Замовити

Після заповнення форми наш менеджер зателефонує вам для уточнення детелей замовлення

Ваше замовлення прийнято!

Наш менеджер зателефонує вам найближчим часом для уточнення детелей замовлення