HUSQVARNA

Ціна: 723 грн
HUSQVARNA

Повністю синтетичне трансмісійне масло, спеціально розроблене для трансмісій в повнопривідній техніці компанії Husqvarna. Екстремальна температурна стійкість масла, як до холодних, так і до теплих середовищ.

Ціна: 1 665 грн
HUSQVARNA

Всебічно стабільний ранець, який тримає свою форму навіть при неповному завантаженні. Відкривається з боку, що робить вміст видимим та легкодоступним. Обладнаний додатковими кишенями, захистом від дощу та отвором для навушників і mp3-плеєра. Широкі м’які наплічні ремені роблять ранець зручним для носіння.

Ціна: 1 693 грн
HUSQVARNA

Має простий та сучасний дизайн з якістю в деталях, таких як великі світловідбиваючі логопринти. Кнопки на кінцях рукавів для міцної посадки і верхня помаранчева частина для видимості. Має нагрудну кишеню з блискавкою і дві бокові кишені.

Ціна: 14 199 грн
HUSQVARNA
мотоножиці

Легкі, безшумні акумуляторні ножиці для комерційного використання з 60-сантиметровими двосторонніми ножами. Новий запатентований двигун і новий потужний акумулятор дозволяють максимально збільшити тривалість роботи. Зручна поворотна задня ручка полегшує роботу у вертикальному і горизонтальному положенні.

Ціна: 165 грн
HUSQVARNA

Захисні окуляри із стійкими до царапин нетонованими лінзами. Довжина дужок регулюється. Відповідають стандартам EN 166, ANSI Z87+.

Ціна: 2 614 грн
HUSQVARNA

Теслярська модель з кишенею на блискавці на нагрудній частині та дві бокові кишені. Модель має простий та сучасний дизайн з світловідбиваючими логопринтами, кишенями на блискавках для вентиляції на задній частині ніг та кишеню для лінійки на нозі. Фігурні дужки добре видимі та легко кріпляться. Має кишеню для лінійки.

Ціна: 8 499 грн
HUSQVARNA
мотоножиці

Бензоножиці Husqvarna 122HD45 з низьким рівнем шуму та низькою вагою для роботи із живоплотом. Легкий старт та вимикач запалення з автоматичним поверненням в режим запалення «ввімкнене» полегшують процес запуску двигуна. Потужний двигун в поєднанні з ефективною антивібраційною системою дозволяють легко отримати гарний результат. Висока швидкість різання, довге лезо 45см подвійної дії - забезпечують високу продуктивність.

Ціна: 7 149 грн
HUSQVARNA
Мотопила

Нова безнопила для власника домогосподарства, яка створена як легкий інструмент із швидким стартом та легкістю в управлінні. Завдяки двигуну X-Torq®, значно знижено використання палива та рівень викидів. Оснащена паливним насосом та автоматичним поверненням вимикача для легшого початку роботи.

Ціна: 6 999 грн
HUSQVARNA
Мотопила

Нова бензопила для власника домогосподарства, яка створена як легкий інструмент із швидким стартом та легкістю в управлінні. Завдяки двигуну X-Torq®, значно знижено використання палива та рівень викидів. Оснащена паливним насосом та автоматичним поверненням вимикача для легшого початку роботи.

Ціна: 4 999 грн
HUSQVARNA
Мотопила

Ця Мотопила  ідеально справиться з будь-яким завданням для роботи в приватному секторі - це  догляд за деревами в саду, заготівля та пиляння дров, будівництва різних будівель.

Замовити

Після заповнення форми наш менеджер зателефонує вам для уточнення детелей замовлення

Ваше замовлення прийнято!

Наш менеджер зателефонує вам найближчим часом для уточнення детелей замовлення