Садовий інструмент

Ціна: 2 974 грн
Gardena
садовий інструмент

Висоторіз GARDENA Comfort StarCut 160 BL довжиною 160 см дістає до будь-якої точки, забезпечуючи легку обрізку гілок діаметром до 32 мм - навіть в густих кронах чагарників і дерев.

Ціна: 4 175 грн
Gardena
садовий інструмент

З телескопічним висоторізом GARDENA Comfort StarCut 410 BL Ви зможете дістати до будь-які гілки на дереві. Навіть у щільній кроні він легко зрізує гілки діаметром до 32 мм. 

Ціна: 1 932 грн
Gardena
садовий інструмент

Ножиці для живоплоту GARDENA Comfort 600 гарантують легку і комфортну роботу в будь-якій ситуації. Запатентована зубчаста передача збільшує потужність різу на 46%.

Ціна: 708 грн
Gardena
садовий інструмент

Використовуючи ножиці для трави GARDENA Comfort, Ви зможете легко і акуратно підрівнювати кромки газонів. Рукоятка ергономічної форми з м'якими пластиковими елементами полегшує процес стрижки.

Ціна: 1 278 грн
Gardena
садовий інструмент

Використовуючи ножиці для трави GARDENA Comfort, Ви зможете легко і акуратно підрівнювати кромки газонів. Вони дозволяють без зусиль обробляти навіть важкодоступні зони у Вашому саду.

Ціна: 1 662 грн
Gardena
садовий інструмент

Поворотні ножиці для трави GARDENA Comfort з довгою рукояткою дозволяють легко і точно підстригати кромки газонів з положення стоячи, без навантаження на хребет.

Ціна: 812 грн
Gardena
садовий інструмент

Використовуючи поворотні ножиці для трави GARDENA Comfort, Ви зможете легко і акуратно підрівнювати кромки газонів. Вони дозволяють без зусиль обробляти навіть важкодоступні зони у Вашому саду.

Ціна: 514 грн
Gardena
садовий інструмент

Ножиці GARDENA SchnippSchnapp багатофункціональні і приємні в роботі. Вони прекрасно підходять для виконання різних завдань на кухні і в саду.

Ціна: 939 грн
Gardena
садовий інструмент

Садова пила GARDENA combisystem має довжину полотна 300 мм і підходить для різних цілей - в залежності від Ваших завдань. Ручка зручно лежить в руці, полегшуючи процес роботи.

Ціна: 1 127 грн
Gardena
садовий інструмент

Вигнута садова пилка GARDENA combisystem має довжину полотна 340 мм і підходить для різних цілей - в залежності від Ваших завдань.

Замовити

Після заповнення форми наш менеджер зателефонує вам для уточнення детелей замовлення

Ваше замовлення прийнято!

Наш менеджер зателефонує вам найближчим часом для уточнення детелей замовлення