Садовий інструмент

Ціна: 2 974 грн
Gardena
садовий інструмент

Висоторіз GARDENA Comfort StarCut 160 BL довжиною 160 см дістає до будь-якої точки, забезпечуючи легку обрізку гілок діаметром до 32 мм - навіть в густих кронах чагарників і дерев.

Ціна: 4 175 грн
Gardena
садовий інструмент

З телескопічним висоторізом GARDENA Comfort StarCut 410 BL Ви зможете дістати до будь-які гілки на дереві. Навіть у щільній кроні він легко зрізує гілки діаметром до 32 мм. 

Ціна: 1 932 грн
Gardena
садовий інструмент

Ножиці для живоплоту GARDENA Comfort 600 гарантують легку і комфортну роботу в будь-якій ситуації. Запатентована зубчаста передача збільшує потужність різу на 46%.

Ціна: 708 грн
Gardena
садовий інструмент

Використовуючи ножиці для трави GARDENA Comfort, Ви зможете легко і акуратно підрівнювати кромки газонів. Рукоятка ергономічної форми з м'якими пластиковими елементами полегшує процес стрижки.

Ціна: 1 278 грн
Gardena
садовий інструмент

Використовуючи ножиці для трави GARDENA Comfort, Ви зможете легко і акуратно підрівнювати кромки газонів. Вони дозволяють без зусиль обробляти навіть важкодоступні зони у Вашому саду.

Ціна: 1 662 грн
Gardena
садовий інструмент

Поворотні ножиці для трави GARDENA Comfort з довгою рукояткою дозволяють легко і точно підстригати кромки газонів з положення стоячи, без навантаження на хребет.

Ціна: 851 грн
Gardena
садовий інструмент

Використовуючи поворотні ножиці для трави GARDENA Comfort, Ви зможете легко і акуратно підрівнювати кромки газонів. Вони дозволяють без зусиль обробляти навіть важкодоступні зони у Вашому саду.

Ціна: 514 грн
Gardena
садовий інструмент

Ножиці GARDENA SchnippSchnapp багатофункціональні і приємні в роботі. Вони прекрасно підходять для виконання різних завдань на кухні і в саду.

Ціна: 939 грн
Gardena
садовий інструмент

Садова пила GARDENA combisystem має довжину полотна 300 мм і підходить для різних цілей - в залежності від Ваших завдань. Ручка зручно лежить в руці, полегшуючи процес роботи.

Ціна: 483 грн
Gardena
садовий інструмент

Особливо вузька, розташована під кутом ріжуча голівка сікаторів GARDENA Classic добре підходить для точної обрізки виноградної лози та тонких гілок.

Замовити

Після заповнення форми наш менеджер зателефонує вам для уточнення детелей замовлення

Ваше замовлення прийнято!

Наш менеджер зателефонує вам найближчим часом для уточнення детелей замовлення