Тримери

Ціна: 2 135 грн
Gardena
тример

Легкий акумуляторний тример GARDENA EasyCut Li-18 / 23R, який надзвичайно простий в експлуатації, особливо підходить для косіння країв газонів і важкодоступних ділянок. Змінний літій-іонний акумулятор особливо ефективний та забезпечує відмінні результати косіння та довготривалий термін експлуатації. Система RotorCut забезпечує точний результат косіння і не створює шуму. Довга і легко регульована додаткова ручка забезпечує зручне і ергономічно оптимізоване робоче положення.

Ціна: 8 330 грн
Gardena
тример

Високу траву та буйну поросль легко видалити за допомогою потужного тримера GARDENA PowerCut Li-40/30. Ергономічна ручка та додаткова ручка дозволяють працювати в розслабленому вертикальному положенні та легко оперувати інструментом. Захисний кожух захищає розташовані поряд квіти від пошкодження. Інтуїтивна панель керування на рукоятці забезпечує максимальний комфорт експлуатації.

Ціна: 3 355 грн
Gardena
тример

Легкий і простий у використанні акумуляторний турботример GARDENA SmallCut 300 ідеально підходить для невеликих робіт з косіння вашому саду. Тримерами можна зручно і безпечно керувати двома руками. Функція блокування захищає від випадкового включення. Турботример SmallCut 300 оснащений змінним нікель-метал-гідридним акумулятором (18 В / 1.6 Ач). Час безперервної роботи до наступної зарядки - 25 хв. За цей час Ви можете обробити приблизно 800 м кромки газону. Якість косіння цього турботримера, що забезпечується потужним акумулятором, приємно Вас порадує. Зріз трави - чистий і точний. Система автоматичної подачі корду. Акумуляторний турботример GARDENA SmallCut 300 поставляється в комплекті з акумулятором і зарядним пристроєм. Час зарядки акумулятора - близько 3 годин.

Ціна: 2 320 грн
Gardena
тример

Легкий тример GARDENA ComfortCut 450/25 надзвичайно простий в експлуатації, особливо зручний для косіння протяжних кромок газону і косіння у важкодоступних місцях. Потужність електромотора в 450Вт забезпечує високу продуктивність і якісне косіння. Завдяки автоматичній подачі лески, Ви завжди будете впевнені в правильній довжині різу триммера. Подовжена і легко регульована додаткова рукоятка забезпечує комфорт робочого положення і ергономічність. Телескопічна ручка легко адаптується під ріст для підвищеного комфорту при роботі.Регулювання кута нахилу рукоятки на тримерній голівці спрощує роботу в важкодоступних місцях, наприклад, під батутом або садовою лавкою. При косінні поблизу клумб і квітників може бути встановлене пристосування для захисту рослин, що запобігає пошкодженню квітів. Змінне положення тріммерної голівки дозволяє з легкістю обробити кромку газону. Діаметр косіння становить 250 мм.

Ціна: 1 800 грн
Gardena
тример

Легкий тример GARDENA EasyCut 400/25,надзвичайно простий в експлуатації, особливо зручний для косіння протяжних кромок газону і косіння у важкодоступних місцях. Потужність електромотора в 400Вт забезпечує високу продуктивність і якісне косіння. Завдяки автоматичній подачі лески, Ви завжди будете впевнені в правильній довжині різу триммера. Подовжена і легко регульована додаткова рукоятка забезпечує комфорт робочого положення і ергономічність. Телескопічна ручка легко адаптується під ріст для підвищеного комфорту при роботі.Регулювання кута нахилу рукоятки на тримерній голівці спрощує роботу в важкодоступних місцях, наприклад, під батутом або садовою лавкою. При косінні поблизу клумб і квітників може бути встановлене пристосування для захисту рослин, що запобігає пошкодженню квітів. Змінне положення тріммерної голівки дозволяє з легкістю обробити кромку газону. Діаметр косіння становить 250 мм.

Ціна: 2 620 грн
Gardena
тример

Легкий тример GARDENA ComfortCut Plus 500/27 надзвичайно простий в експлуатації, особливо зручний для косіння протяжних кромок газону і косіння у важкодоступних місцях. Потужність електромотора в 500Вт забезпечує високу продуктивність і якісне косіння. Завдяки автоматичній подачі лески, Ви завжди будете впевнені в правильній довжині різу триммера. Подовжена і легко регульована додаткова рукоятка забезпечує комфорт робочого положення і ергономічність. Телескопічна ручка легко адаптується під ріст для підвищеного комфорту при роботі.Регулювання кута нахилу рукоятки на тримерній голівці спрощує роботу в важкодоступних місцях, наприклад, під батутом або садовою лавкою. При косінні поблизу клумб і квітників може бути встановлене пристосування для захисту рослин, що запобігає пошкодженню квітів. Змінне положення тріммерної голівки дозволяє з легкістю обробити кромку газону. Діаметр косіння становить 270 мм.

Ціна: 2 915 грн
Gardena
тример

Потужний тример GARDENA ComfortCut Plus 650/30 надзвичайно простий в експлуатації, особливо зручний для косіння протяжних кромок газону і косіння у важкодоступних місцях. Потужність електромотора в 650Вт забезпечує високу продуктивність і якісне косіння. Завдяки автоматичній подачі лески, Ви завжди будете впевнені в правильній довжині різу триммера. Подовжена і легко регульована додаткова рукоятка забезпечує комфорт робочого положення і ергономічність. Телескопічна ручка легко адаптується під ріст для підвищеного комфорту при роботі.Регулювання кута нахилу рукоятки на тримерній голівці спрощує роботу в важкодоступних місцях, наприклад, під батутом або садовою лавкою. При косінні поблизу клумб і квітників може бути встановлене пристосування для захисту рослин, що запобігає пошкодженню квітів. Змінне положення тріммерної голівки дозволяє з легкістю обробити кромку газону. Діаметр косіння становить 300 мм.

Ціна: 859 грн
Gardena
тример

Екстра легка вага і простота у використанні

Легкість та досконала ергономіка електричного тримера SmallCut 300/23 підходить для нескладних робіт в саду: підстригання в саду, скошування газону. Додаткова рукоятка великого розміру допомагає тримати інструмент у вертикальному положенні, а також забезпечує безпечне управління інструментом.

Ціна: 1 340 грн
Gardena
тример

Надзвичайно легкий, відмінна ергономіка для високих користувачів

Тепер садівники високого зросту зможуть виконувати нескладні роботи (підстригання в саду та скошування газону) за допомогою легкого електричного тримеру SmallCut Plus 350/23, який характеризується досконалою ергономікою. Ручка великого розміру та додаткова рукоятка великого розміру допомагають тримати інструмент у вертикальному положенні, а також забезпечують безпечне управління інструментом.

Замовити

Після заповнення форми наш менеджер зателефонує вам для уточнення детелей замовлення

Ваше замовлення прийнято!

Наш менеджер зателефонує вам найближчим часом для уточнення детелей замовлення