Аератори

Ціна: 3 999 грн
Gardena

Електричний газонний аератор GARDENA ES 500 дозволяє легко видаляти мох і відмерзлу траву з газону, що запобігає повторному зростанню моху і покращує засвоєння грунтом повітря, вологи та поживних речовин.

Ціна: 4 799 грн
Gardena

Електричний аератор GARDENA EVC 1000 дозволяє аккуратно видалити мох, відмерлу траву та врожай, що покращує засвоєння грунтом повітря, вологи та живильних речовин.Загострені паралельн ілеза із спеціально загартнованої оцинкованої нержавіючої сталі на міліметри проникають у грунт газона, видаляючи висохлу траву і солому. Глибина проникнення лез легко регулюється за допомогою зручного важеля. Завдяки потужному двигуну PowerPlus Ви зможете працювати без зупинок і в будь-який момент без проблем запустити аератор. Великі колеса з спеціальним профільним малюнком полегшують керування та забезпечують прекрасне зчеплення з поверхнею газона. Для полегшення роботи рукоятка оснащена зручним вимикачем.

Ціна: 1 398 грн
Gardena

В якості приладдя для своїх електричних газонних аераторів GARDENA пропонує травосборник, куди в ході роботи можуть безпосередньо надходити трава, бур'яни і мох.

Замовити

Після заповнення форми наш менеджер зателефонує вам для уточнення детелей замовлення

Ваше замовлення прийнято!

Наш менеджер зателефонує вам найближчим часом для уточнення детелей замовлення