Газонокосарки

Ціна: 2 499 грн
Gardena
Газонокосарка

Легка електрична газонокосарка GARDENA PowerMax (tm) 32 E прекрасно підходить для догляду за невеликими газонами і для використання в якості моделі початкового рівня.

Ціна: 4 999 грн
Gardena
Газонокосарка

Легка і зручна електрична газонокосарка GARDENA PowerMax (tm) 37 E - універсальний прилад: вона може використовуватися як газонокосарка з травозбірником або як пристрій для мульчування. 

Ціна: 6 999 грн
Gardena
Газонокосарка

Легка і зручна електрична газонокосарка GARDENA PowerMax (tm) 42 E - універсальний прилад: вона може використовуватися як газонокосарка з травозбірником або як пристрій для мульчування. 

Ціна: 8 950 грн
Gardena
Газонокосарка

Маневрена та потужна акумуляторна газонокосарка GARDENA PowerMax™ Li-18/32 ідеально підходить для догляду за невеликими ділянками газону. Спеціальне зміцнене лезо забезпечує оптимальне різання. Ергономічна ручка ErgoTec дозволяє надзвичайно легко переміщувати газонокосарку. Функція QuickFit забезпечує просте налаштування висоти різання за 10 варіантами. Гребінці по боках корпусу гарантують легке скошування газону уздовж стін і бордюрів. Система CnC забезпечує ефективне різання та збирання трави. Складана ручка забезпечує зручне транспортування та зберігання. До комплекту входять акумулятори та зарядні пристрої. Газонокосарка живиться від двох акумуляторних батарей GARDENA напругою 18 В та ємністю 2,6 А∙год кожна. Акумулятори можна швидко заряджати в будь-який час, ефект пам'яті батареї відсутній.

Ціна: 10 065 грн
Gardena
Газонокосарка

Легка та компактна акумуляторна газонокосарка ідеально підходить для догляду за невеликими газонами. Спеціально заточені леза забезпечують оптимальні результати скошування. Рукоятка ErgoTec зручно лежить у руці – газонокосаркою дуже легко управляти. Завдяки системі QuickFit можна легко регулювати висоту скошування. Бічні захвати - для скошування газону вздовж стін, парканів та бордюрів. Система CnC (Cut&Collect) System забезпечує ефективність скошування та збирання трави. Газонокосарка працює від акумулятора GARDENA System. Акумулятор можна швидко зарядити у будь-який час, без ефекту пам'яті. Завдяки розкладній ручці газонокосарку легко транспортувати та зручно зберігати.

Ціна: 12 790 грн
Gardena
Газонокосарка

Ця маневрена та потужна акумуляторна газонокосарка GARDENA PowerMax™ Li-40/37 ідеально підходить для догляду за великими ділянками газону. Спеціальне зміцнене лезо DuraEdge забезпечує оптимальне різання. Ергономічна ручка ErgoTec Plus полегшує керування газонокосаркою. Функція QuickFit Plus забезпечує особливо просте налаштування висоти різання за 5 варіантами. Гребінці по боках корпусу гарантують легке скошування газону уздовж стін і бордюрів. Система CnC Plus забезпечує ефективне різання та збір трави, а також зменшує частоту спорожнення контейнера. Складна ручка забезпечує зручне транспортування та зберігання газонокосарки. До комплекту входить акумулятор та зарядний пристрій. Газонокосарка живиться від зручної акумуляторної батареї GARDENA напругою 40 В* та ємністю 4,2 А∙год. Акумулятор можна швидко заряджати в будь-який час, ефект пам'яті батареї відсутній. *Максимальна вихідна напруга без навантаження — 40 В, номінальна напруга — 36 В.

Ціна: 16 775 грн
Gardena
Газонокосарка

Ця маневрена та потужна акумуляторна газонокосарка PowerMax™ Li-40/41 ідеально підходить для догляду за великими ділянками газону. Спеціальне зміцнене лезо забезпечує оптимальне різання. Інтуїтивні клавіші на ергономічній ручці забезпечують максимальний комфорт експлуатації. Висота різання легко налаштовується за 10 варіантами. Міцна та надійна сталева кришка с покриттям підходить для складних робіт. Складана ручка забезпечує зручне транспортування та зберігання газонокосарки. До комплекту входить акумулятор та зарядний пристрій. Газонокосарка живиться від зручної акумуляторної батареї GARDENA напругою 40 В* та ємністю 4,2 А∙год. Акумулятор можна швидко заряджати в будь-який час, ефект пам'яті батареї відсутній. *Максимальна вихідна напруга без навантаження — 40 В, номінальна напруга — 36 В.

Ціна: 4 575 грн
Gardena
Газонокосарка

Легка і зручна електрична газонокосарка GARDENA PowerMax (tm) 34 E проста в експлуатації. Широке оглядове віконце для визначення рівня заповнення і великий отвір для спорожнення значно полегшують роботу з травосборником.

Ціна: 7 925 грн
Gardena
Газонокосарка

Потужна електрична газонокосарка GARDENA PowerMax™ 1800/42 ідеально підходить для догляду за великими газонами. Спеціальне зміцнене лезо DuraEdge забезпечує оптимальне різання. Особливо зручна ручка ErgoTec Plus полегшує переміщення газонокосарки. Функція QuickFit Plus забезпечує особливо просте налаштування висоти різання за 5 варіантами. Гребінці по боках корпусу гарантують легке скошування газону уздовж стін і бордюрів. Система CnC Plus забезпечує оптимальне скошування та збір трави, а також зменшує частоту спорожнення контейнера. Телескопічна конструкція та складана ручка забезпечують регулювання газонокосарки за зростом користувача, зручність транспортування та зберігання.

Ціна: 6 700 грн
Gardena
Газонокосарка

Потужна електрична газонокосарка GARDENA PowerMax™ 1600/37 ідеально підходить для догляду за газонами середніх розмірів. Спеціальне зміцнене лезо DuraEdge забезпечує оптимальне різання. Особливо зручна ручка ErgoTec Plus полегшує переміщення газонокосарки. Функція QuickFit Plus забезпечує особливо просте налаштування висоти різання за 5 варіантами. Гребінці по боках корпусу гарантують легке скошування газону уздовж стін і бордюрів. Система CnC Plus забезпечує оптимальне скошування та збір трави, а також зменшує частоту спорожнення контейнера. Телескопічна конструкція та складана ручка забезпечують регулювання газонокосарки за зростом користувача, зручність транспортування та зберігання.

Замовити

Після заповнення форми наш менеджер зателефонує вам для уточнення детелей замовлення

Ваше замовлення прийнято!

Наш менеджер зателефонує вам найближчим часом для уточнення детелей замовлення