Gardena

Ціна: 4 950 грн
Gardena

Електричний газонний аератор GARDENA ES 500 дозволяє легко видаляти мох і відмерзлу траву з газону, що запобігає повторному зростанню моху і покращує засвоєння грунтом повітря, вологи та поживних речовин.

Ціна: 264 грн
Gardena

Бордюр GARDENA, виконаний з високоякісного пластику, забезпечує чистоту країв квіткових клумб. Чітка межа запобігає надмірному росту рослинності і поширення коренів.

Ціна: 2 974 грн
Gardena
садовий інструмент

Висоторіз GARDENA Comfort StarCut 160 BL довжиною 160 см дістає до будь-якої точки, забезпечуючи легку обрізку гілок діаметром до 32 мм - навіть в густих кронах чагарників і дерев.

Ціна: 4 175 грн
Gardena
садовий інструмент

З телескопічним висоторізом GARDENA Comfort StarCut 410 BL Ви зможете дістати до будь-які гілки на дереві. Навіть у щільній кроні він легко зрізує гілки діаметром до 32 мм. 

Ціна: 2 999 грн
Gardena
Газонокосарка

Легка електрична газонокосарка GARDENA PowerMax (tm) 32 E прекрасно підходить для догляду за невеликими газонами і для використання в якості моделі початкового рівня.

Ціна: 6 300 грн
Gardena
Газонокосарка

Легка і зручна електрична газонокосарка GARDENA PowerMax (tm) 37 E - універсальний прилад: вона може використовуватися як газонокосарка з травозбірником або як пристрій для мульчування. 

Ціна: 7 800 грн
Gardena
Газонокосарка

Легка і зручна електрична газонокосарка GARDENA PowerMax (tm) 42 E - універсальний прилад: вона може використовуватися як газонокосарка з травозбірником або як пристрій для мульчування. 

Ціна: 4 575 грн
Gardena
Газонокосарка

Легка і зручна електрична газонокосарка GARDENA PowerMax (tm) 34 E проста в експлуатації. Широке оглядове віконце для визначення рівня заповнення і великий отвір для спорожнення значно полегшують роботу з травосборником.

Ціна: 4 843 грн
Gardena
Культиватор

Використання компактного електричного культиватора EH 600/36 GARDENA дозволяє обробляти грунт на ділянці невеликої або середньої площі в більш комфортних умовах.

Ціна: 2 352 грн
Gardena
кущоріз

Легкі електричні ножиці GARDENA EasyCut 42 прекрасно підходять для зручної стрижки невеликих огорож. Завдяки рукоятці ергономічної форми ножиці зручно лежать в руці.

Замовити

Після заповнення форми наш менеджер зателефонує вам для уточнення детелей замовлення

Ваше замовлення прийнято!

Наш менеджер зателефонує вам найближчим часом для уточнення детелей замовлення