Gardena

Ціна: 3 999 грн
Gardena

Електричний газонний аератор GARDENA ES 500 дозволяє легко видаляти мох і відмерзлу траву з газону, що запобігає повторному зростанню моху і покращує засвоєння грунтом повітря, вологи та поживних речовин.

Ціна: 4 799 грн
Gardena

Електричний аератор GARDENA EVC 1000 дозволяє аккуратно видалити мох, відмерлу траву та врожай, що покращує засвоєння грунтом повітря, вологи та живильних речовин.Загострені паралельн ілеза із спеціально загартнованої оцинкованої нержавіючої сталі на міліметри проникають у грунт газона, видаляючи висохлу траву і солому. Глибина проникнення лез легко регулюється за допомогою зручного важеля. Завдяки потужному двигуну PowerPlus Ви зможете працювати без зупинок і в будь-який момент без проблем запустити аератор. Великі колеса з спеціальним профільним малюнком полегшують керування та забезпечують прекрасне зчеплення з поверхнею газона. Для полегшення роботи рукоятка оснащена зручним вимикачем.

Ціна: 264 грн
Gardena

Бордюр GARDENA, виконаний з високоякісного пластику, забезпечує чистоту країв квіткових клумб. Чітка межа запобігає надмірному росту рослинності і поширення коренів.

Ціна: 2 974 грн
Gardena
садовий інструмент

Висоторіз GARDENA Comfort StarCut 160 BL довжиною 160 см дістає до будь-якої точки, забезпечуючи легку обрізку гілок діаметром до 32 мм - навіть в густих кронах чагарників і дерев.

Ціна: 4 175 грн
Gardena
садовий інструмент

З телескопічним висоторізом GARDENA Comfort StarCut 410 BL Ви зможете дістати до будь-які гілки на дереві. Навіть у щільній кроні він легко зрізує гілки діаметром до 32 мм. 

Ціна: 2 499 грн
Gardena
Газонокосарка

Легка електрична газонокосарка GARDENA PowerMax (tm) 32 E прекрасно підходить для догляду за невеликими газонами і для використання в якості моделі початкового рівня.

Ціна: 4 999 грн
Gardena
Газонокосарка

Легка і зручна електрична газонокосарка GARDENA PowerMax (tm) 37 E - універсальний прилад: вона може використовуватися як газонокосарка з травозбірником або як пристрій для мульчування. 

Ціна: 6 999 грн
Gardena
Газонокосарка

Легка і зручна електрична газонокосарка GARDENA PowerMax (tm) 42 E - універсальний прилад: вона може використовуватися як газонокосарка з травозбірником або як пристрій для мульчування. 

Ціна: 8 950 грн
Gardena
Газонокосарка

Маневрена та потужна акумуляторна газонокосарка GARDENA PowerMax™ Li-18/32 ідеально підходить для догляду за невеликими ділянками газону. Спеціальне зміцнене лезо забезпечує оптимальне різання. Ергономічна ручка ErgoTec дозволяє надзвичайно легко переміщувати газонокосарку. Функція QuickFit забезпечує просте налаштування висоти різання за 10 варіантами. Гребінці по боках корпусу гарантують легке скошування газону уздовж стін і бордюрів. Система CnC забезпечує ефективне різання та збирання трави. Складана ручка забезпечує зручне транспортування та зберігання. До комплекту входять акумулятори та зарядні пристрої. Газонокосарка живиться від двох акумуляторних батарей GARDENA напругою 18 В та ємністю 2,6 А∙год кожна. Акумулятори можна швидко заряджати в будь-який час, ефект пам'яті батареї відсутній.

Ціна: 10 065 грн
Gardena
Газонокосарка

Легка та компактна акумуляторна газонокосарка ідеально підходить для догляду за невеликими газонами. Спеціально заточені леза забезпечують оптимальні результати скошування. Рукоятка ErgoTec зручно лежить у руці – газонокосаркою дуже легко управляти. Завдяки системі QuickFit можна легко регулювати висоту скошування. Бічні захвати - для скошування газону вздовж стін, парканів та бордюрів. Система CnC (Cut&Collect) System забезпечує ефективність скошування та збирання трави. Газонокосарка працює від акумулятора GARDENA System. Акумулятор можна швидко зарядити у будь-який час, без ефекту пам'яті. Завдяки розкладній ручці газонокосарку легко транспортувати та зручно зберігати.

Замовити

Після заповнення форми наш менеджер зателефонує вам для уточнення детелей замовлення

Ваше замовлення прийнято!

Наш менеджер зателефонує вам найближчим часом для уточнення детелей замовлення