Продукція

Ціна: 723 грн
HUSQVARNA

Повністю синтетичне трансмісійне масло, спеціально розроблене для трансмісій в повнопривідній техніці компанії Husqvarna. Екстремальна температурна стійкість масла, як до холодних, так і до теплих середовищ.

Ціна: 1 665 грн
HUSQVARNA

Всебічно стабільний ранець, який тримає свою форму навіть при неповному завантаженні. Відкривається з боку, що робить вміст видимим та легкодоступним. Обладнаний додатковими кишенями, захистом від дощу та отвором для навушників і mp3-плеєра. Широкі м’які наплічні ремені роблять ранець зручним для носіння.

Ціна: 366 272 грн
Logosol
строгальний верстат

Logosol PH260 - верстат для професіоналів. Чотирьохбічний стругальний верстат для високих вимог. Виготовлення вагонки з пиляного лісоматеріалу - простий і вигідний спосіб облаштувати деревину. Logosol PH260 одночасно вирівнює і стругає чотири сторони, швидко і легко виробляючи профілі будь-яких форм. Оскільки ножі легко міняти , PH260 ідеальний для виготовлення дрібносерійних партій на замовлення.

Ціна: 910 грн
Додаткове обладнення

Головка тримера T45X —  розроблена компанією Хускварна для користувачів ,які мають високі вимоги щодо міцності та мінімального часу простою. Тримерний шнур подається автоматично, коли головка втискується у землю. Тобто, користувач завжди контролює подачу шнура. Шнур може подаватися під час роботи машини – для цього не потрібно її вимикати або від’єднувати проводку.

Ціна: 662 грн
Додаткове обладнення

Для щільної, грубої трави, але не для дерев’яних рослин. Трава падає на диск рівними рядами

Ціна: 6 259 грн
Makita
шурупокрут акумуляторний
Ціна: 7 699 грн
Makita
Мотопила
  • Металева передня частина інструмента із зубцями забезпечує більш легке управління і більш зручну роботу
  • Великий отвір масляного бака дозволяє користувачеві легко перевіряти рівень масла
  • Натяг ланцюга без інструменту
  • Автоматичний масляний насос забезпечує більш ефективне змащування ланцюга
Ціна: 1 693 грн
HUSQVARNA

Має простий та сучасний дизайн з якістю в деталях, таких як великі світловідбиваючі логопринти. Кнопки на кінцях рукавів для міцної посадки і верхня помаранчева частина для видимості. Має нагрудну кишеню з блискавкою і дві бокові кишені.

Ціна: 43 303 грн
Logosol

Від дерева до зрубу з Logosol! Теслярство спрощується, якщо Ви користуєтеся логофрезом Logosol. Ви можете швидко і легко випиляти брус, сформувати верхню і нижню сторону бруса, не прибираючи пилку або логофрез зі станини пильного верстата. Є в наявності ножі для обробки бруса товщиною від 3'' до 8'' дюймів.

Ціна: 911 грн
Додаткове обладнення

Двотактне машинне масло розроблене для роботи зі складними завданнями та може використовуватись сумісно з Husqvarna HP. Також олива добре працює за умов використання з низькоякісним пальним. Домішки оливи є найвищої якості та спеціально підібрані для зменшення відкладень у картері двигуна, до чого може призвести використання низькоякісного пального. Олива розроблена для використання з усіма двигунами наших двотактних машин – від найменших тримерів, які використовуються протягом усього дня, і до найбільших ланцюгових пил, що використовуються для ваління лісу та різання при високих та низьких робочих температурах.

Замовити

Після заповнення форми наш менеджер зателефонує вам для уточнення детелей замовлення

Ваше замовлення прийнято!

Наш менеджер зателефонує вам найближчим часом для уточнення детелей замовлення