Сервіс

Сервісне обслуговування
 
Напрямок діяльності сервісного центру: гарантійний ремонт, післягарантійний ремонт, технічне обслуговування.
 
Сервісне обслуговування проводимо 2-х і 4-х тактних двигунів, продукції Husqvarna, Husqvarna Construction, McCulloch, Partner, GardenaMakita, Oleo Mac  ін.
 
Як відбувається ремонт Вашого інструменту
 
Після того як ми прийняли Ваш інструмент в сервісний центр, ми проводимо діагностику його несправностей, ознайомлюємо Вас з несправностями інструменту, після чого Ви даєте нам своє підтвердження і ми приступаємо до ремонту інструменту.
 
Гарантійний ремонт
 
Шановні покупці та партнери! Дякуємо Вам за те, що Ви придбали продукцію або відремонтували її на нашому підприємстві. Ми будемо робити все для того, щоб Ви залишилися задоволені обслуговуванням нашого підприємства.
 
Пам'ятайте! Гарантія поширюється на продукцію, яку Ви придбали будь-де, за умови правильно заповнених документів при покупці.
 
По-перше, строк гарантії - це час, протягом якого Ви маєте право звернутися з проблемою в будь-який сервісний центр, який вказаний у Вашому гарантійному талоні або в іншому документі (паспорт, додаток, вкладиш, інструкція і т.д.).
 
По-друге, гарантія надається виробником на брак деталей і вузлів, які були використані у виробництві техніки, або з порушенням технологічного процесу або помилки при проектуванні або монтажі за винятком предметів, схильних до зносу - ланцюги, шини, зірочки та ін.
 
Термін гарантії
 
При покупці інструменту, ви отримуєте гарантійний талон, в якому вказаний термін гарантії та умови, сервісні центри, де можна відремонтувати продукцію яку Ви придбали.
 
Примітка! Не поспішайте відправляти інструмент в сервісний центр, якщо щось не так! Для початку просто подзвоніть або напишіть нам.
 
Продукція, яку ми реалізуємо - тільки високої якості.
 
Вся продукція, яку ми реалізуємо, при виробництві, а також при відвантаженні Вам обов'язково перевіряється!
 
Необмежена підтримка
 
Ми пропонуємо нашим клієнтам необмежену підтримку. Наші спеціалісти готові з поділитися своїм досвідом роботи з будь-яким обладнанням та  інструментом, який ми реалізуємо. Дзвоніть або пишіть на e-mail і ми дамо Вам консультації.
 
Якщо Ви знаходитесь далеко за межами Києва і немає поблизу сервісних центрів, куди могли б звернутися по гарантійному випадку, або Ви ,з якоїсь причини, не довіряєте іншим сервісним центрам, які знаходяться поблизу вашого місця проживання, відправляйте Ваш інструмент в наш сервісний центр. Якщо інструмент ремонтується по гарантії, кошти за пересилку Вам повертаються! При не гарантійному випадку, доставка буде платна.
 
Для юридичних осіб, платників ПДВ або фізичних осіб підприємеців 1,2,3 групи - можливе підписання з нами угоди на сервісне та технічне обслуговування.
 
Технічну підтримку і сервіс Ви можете отримати:
  • м. Київ, вул. Плодова, 1
  • с. Буштино Закарпатської обл.
Основа підприємства базується на трьох принципах:
  • Інструмент, з яким не буде проблем
  • Висока якість - доступна ціна.
  • Якість - сервіс - гарантія

 

Замовити

Після заповнення форми наш менеджер зателефонує вам для уточнення детелей замовлення

Ваше замовлення прийнято!

Наш менеджер зателефонує вам найближчим часом для уточнення детелей замовлення