Як купити

Як  купити нашу продукцію?

 • Ви приватна особа – Ознайомтесь з нашим асортиментом товару, зробіть вибір і  напишіть нам онлайн - замовлення.
 • Ви не можете зробити вибір самостійно? Напишіть нам, вказавши про свої наміри  (де ви будете працювати з інструментом і які функції  та обсяги роботи хотіли б виконувати  за його допомогою) і наші фахівці допоможуть підібрати необхідний інструмент, або завітайте до нашого магазину, де ми зможемо підібрати Вам необхідну продукцію.
 • Наші продавці в будь  якому випадку проконсультують ВАС. Ми завжди  будемо раді відповісти на ваші запитання.
 • Ви торгова (юридична чи фізична особа – підприємець 1,2,3 групи), Ви юридична організація чи фізична особа підприємець 1,2,3 завітайте до нас для підписання договору купівлі-продажу продукції,  або це можна зробити по електронній пошті…

 

Ви отримали всі консультації та прийняли рішення купити, але не бажаєте чи не маєте можливості під’їхати до нас! Це не проблема! Товар може бути доставлений Вам будь-якою транспортною компанією, що знаходиться поряд з вами.

Де б Ви не знаходилися в Криму чи в Закарпатті, ціна буде одна, відмінність може бути тільки в вартості доставки продукції до Вас,або в населений пункт Вашого знаходження

За домовленістю сторін доставка може бути і за рахунок,нашого підприємства.

Як отримати нашу продукцію? 

 • Ви приватна особа і проживаєте в м. Києві – треба приїхати особисто або замовити доставку. За умови доставки товару по місту Києву,  сума замовлення має бути не менше ніж 5000,00 грн.  Якщо сума купленого товару менша 5000,00 грн., вартість доставки товару складатиме 100,00грн.
 • Ви приватна особа і проживаєте за межами м. Києва і бажаєте придбати нашу продукцію – ми  відправимо її Вам любим зручним для Вас перевізником, який знаходиться у Вашому місці, селищі або селі. Доставка буде за Ваш рахунок,а при покупці від 5 000тис.грн.за рахунок нашого підприємства. Сума доставки і перевізник будуть узгоджені з Вами.  Ви бажаєте отримати продукцію накладним платежем,   від вас гарантований аванс від суми поставки 10%, залишок при отриманні в транспортній компанії.
 • Ви юридична чи фізична особа – підприємець, платник податку ПДВ чи платник єдиного податку 1,2,3 групи.  Приїжджайте в наш магазин з копіями всіх необхідних документів про реєстрацію в органах Державної влади, або відправте нам копії електронною поштою. Для Вас безкоштовна доставка в межах міста Києва при купівлі товару на 5000,00 грн. з ПДВ.

УВАГА!!! Бензотехніку компанії Husqvarna Group(Husqvarna,McCulloch,Partner,Gardena)  можна отримати  тільки в магазині,після проведення обов'язкової передпродажної підготовки і навчання з експлуатації інструменту.

 

Як купити аксесуари та запасні частини?

 • Надайте нам інформацію про Вашу продукцію через он лайн - замовлення: назва, марка, рік випуску,  має будь-який інструмент (наприклад бензопила Husqvarna 137, 2009 р).  На вашу електронну адресу будуть надіслані  креслення запасних частин, якщо ми не зможемо іншим способом впізнати запасну частину чи аксесуари.

Умови придбання такі ж самі: ваш вибір, написати нам/замовити, оплатити, отримати зручним для вас способом.

 

Основа підприємства базується на трьох принципах:

 • Інструмент, з яким не буде проблем
 • Висока якість – доступна ціна.
 • Якість-гарантія-сервіс.
Замовити

Після заповнення форми наш менеджер зателефонує вам для уточнення детелей замовлення

Ваше замовлення прийнято!

Наш менеджер зателефонує вам найближчим часом для уточнення детелей замовлення