Стрічкові пилорами Norwood

Стрічкові пилорами Norwood. Жодна компанія не запатентувала стільки технологічних розробок для стрічкових пилорам як компанія Norwood. Кожна стрічкова пилорама та всі її комплектуючі вироблені на території США та Канади. Вони розроблені та виготовлені для розпилювання тисяч кубометрів колод деревини на якісні та гладкі дошки. За таку вартість Ви не знайдете кращої, більш продуктивної та легкої у користуванні пилорами як Norwood.

Коли Ви інвестуєте в пилораму Norwood, Ви можете бути впевнені у якості, яка збудована В США та Канаді. Кожний компонент пилорами Norwood виготовлений з міцної високоякісної сталі, висококваліфікованими, та добре навченими операторами на найновішому обладнані.

Компанія Norwood:

  • виготовляє стрічкові пилорами вже більше 20 років
  • пилорами компанії використовують в більше ніж 100 країнах світу
  • близько 25 000 пилорам розпилюють колоди на цінні дошки
  • запатентовано майже 50 технологічних розробок, що більше ніж у всіх взятих виробників стрічкових пилорами у світі

Norwood була першою у розробці доступних портативних стрічкових пилорам и єдина компанія, концентрація якої максимально зосереджена на цьому. Кожен співробітник компанії, від інженерів до сервісних служб, приділяє 100% свого робочого часу та енергії для того, щоб Ви пишалися своєю пилорамою Norwood.

Якщо Ви бажаєте, щоб Ваша стрічкова пилорама була завжди продуктивною, точною, надійною, міцною, гнучкою та легкою у користуванні…то саме стрічкові пилорами Norwood будуть найкращим вибором для Вас.

Відвідайте офіційний сайт компанії Norwood або ознайомтесь із стріковими пилорами Norwood на сайті Інструментал.

Замовити

Після заповнення форми наш менеджер зателефонує вам для уточнення детелей замовлення

Ваше замовлення прийнято!

Наш менеджер зателефонує вам найближчим часом для уточнення детелей замовлення