Тема: Інструмент для заготівлі лісу та догляду за насадженнями

Серед всього асортименту продукції особливої уваги варті бензопили. Хотілось би виділити пили середньої потужності та потужні пили для професійного використання. 

Зручна в використанні техніка, ні грама зайвої ваги – мотопили середньої потужності служать вірою й правдою при виконанні робіт  в лісовому господарстві та по догляду за ландшафтом. Ці засоби використовуються, починаючи з прорідження деревостою, при вирубці тонкомірної деревини, а також для заготівлі лісу в лісових насадженнях середньої густоти
Потужні пили розраховані на екстремальні навантаження. Висока потужність  двигуна при порівняно невеликій вазі – дані пили ідеально підходять для використання їх при роботах в лісових насадженнях великої густоти, а також для заготівлі твердої деревини. Всі пили оснащені серійно не лише системами бокового натягування ланцюга і легкого пуску, а також високопродуктивними ланцюгами, які призначені для потужних двигунів
Кущорізи для професійного використання з успіхом використовуються при косінні жорсткої трави і густого чагарняка, при підрізці лісогосподарських культур і виконанню робіт по косінню трави і догляду за плодовими садами в тяжко доступній місцевості. Версії кущорізів оснащених ріжучими полотнами, використовуються в лісовому господарстві.    
Захисний одяг виконує не лише захисну функцію, але й в значній мірі  сприяє створенню комфорту при роботі. Лише в зручному  одязі можна повністю сконцентруватися на виконанні поставленої задачі і завжди дотримуватися правил техніки безпеки.
Змазуючи і горючі матеріали, правильно підібрані, поєднують в собі здібності підвищувати продуктивність моторних засобів і понижати навантаження на навколишнє середовище і двигуни.
Лісова галузь одна з провідних галузей народного господарства, а це означає, що для того, щоб ця галузь була рентабельною необхідно мати сучасне обладнання, інструменти для заготівлі лісу, трелювання, вивозу та переробки.
На сучасному етапі розвитку галузі лісового господарства України, одним із актуальних питань є проблема вибору інструменту для заготівлі лісу та догляду за насадженнями.
Існують непоодинокі випадки використання техніки не за її прямим призначенням. Наприклад: мотопили, які призначені для валки лісу великого діаметру часто використовують для прорідження лісу та обрізки гілля. А це економічно невигідно та нераціонально. І таких прикладів існує багато.
На сьогоднішній день в лісовому господарстві на заготівлі лісу працюють мотопили наступних виробників: STIHL, Husgvarna, Yonsered, Partner, Solo, Oleomac  та інші.
Мотопила надзвичайно надійний помічник в лісі.

При закупівлі мотопил рекомендуємо звертати увагу на :

 • По-перше, тип інструменту. Він має бути професійним:
  • витримувати значні навантаження – це мотопили середньої потужності, які використовується для звалювання тонкомірної деревини, на рубках догляду і рубках середньої лісистості;
  • витримувати екстремальні навантаження – це мотопили великої потужності, які використовується при рубках високої лісистості, твердої деревини.
 • По-друге, чи є в наявності у продавця сервісний центр, який буде обслуговувати мотоінструмент на протязі гарантійного та післягарантійного терміну.
 • По-третє, ремонт мотопил має проводитися тільки в майстернях, де є необхідне обладнання та кваліфіковані фахівці.
 • По-четверте, вибирати техніку лише надійну і найкращу.
 • По-п’яте , звертати увагу на наявність запасних частин на складі продавця.

Для ефективної роботи рекомендуємо використовувати на рубках догляду тонкомірної деревини використовувати мотопилу - потужну швидкообертову, з довжиною шини 40 см, яка легко справляється з поставленою задачею. Крім цього мотопила може бути обладнана системою обігрівання карбюратора та нагріву ручки при низькій температурі (-100С), або несприятливих температур ( 00С). При чому вага мотопили складає всього 4,7 кг, а потужність - 3,5 к.с.
Для рубки лісу з середнью лісистістю, середнього діаметру, для основної рубки, та розкрижування деревини рекомендуємо використовувати мотопилу потужністю 4,6 к.с. при вазі всього 5,7 кг. Довжина шини до 45 см. Потужна мотопила прекрасно справляється з поставленою задачею. Також вона може бути оснащена  системою обігріву карбюратора та ручки при низькій температурі.
Якщо здійснюється рубка великої лісистості, або заготовка твердих порід деревини рекомендуємо використовувати мотопилу  потужністю 5,4 к.с., вага - 5,9 кг, довжина шини до 45 см. Мотопила може бути оснащена високопродуктивним ланцюгом RS,  Системою легкого запуску, боковим натягом ланцюга. Підігрів ручки карбюратора -  за бажанням замовника.
Мотопила потужністю 6,0 к.с., вага 6,5 кг, довжина шини 45 см. мотопила також оснащена високопродуктивним ланцюгом RS, системою легкого запуску та боковим натягом ланцюга.
Мотопила  надзвичайно потужна – 7,1 к.с. ЇЇ вага складає 7,1 кг, довжина шини – 50 см. Оснащена  високопродуктивним ланцюгом, системою легкого запуску та боковим натягом ланцюга.
В парі з потужними пилами рекомендуємо працювати мотопилою для обрізки сучків та розкряжування. Мотопили, які не відносяться до професійного класу  використовувати в лісовому господарстві не радимо.
Що стосується кущорізів, ситуація в лісовій галузі гірша в порівнянні з мотопилами. Більшість держлісгоспів не мають в експлуатації кущорізів. Тому ліс та лісові насадження погано доглянуті. Не доглянемо ліс сьогодні не буде приросту лісу в майбутньому.
Кущорізи для професійного використання з успіхом використовуються при косінні жорсткої трави і густого чагарника при підрізці лісогосподарських культур і виконанню робіт по косінню трави і догляду за плодовими садами в тяжко досяжній місцевості. Версії кущорізів оснащених ріжучими полотнами, використовуються в лісовому господарстві.
Кущорізи є  надзвичайно витривалі при значних навантаженнях та є  максимально комфортабельними.
Візьмемо для прикладу кущоріз - Потужність складає – 2,6 к.с., вага - 8,0 кг, довжина штанги – 1,9 м.
Потужність кущоріза – 2,9 к.с., вага – 8,0 кг, довжина штанги – 1,9 м.

Обидва пристрої обладнані:

 • чотирикрапковою антивібраційною системою. Таким чином, ручки практично не вібрують, що робить роботу більш комфортабельною і менш напруженою;
 • мультифункціональною ручкою, на якій знаходяться всі елементи управління двигуном. Завдяки цьому управління виконується просто і надійно;
 • довговічна система повітряних фільтрів. Дана система з великою фільтруючою поверхнею сприяє разом з компенсатором продовженню інтервалів між чисткою фільтра і надійно захищає привод;
 • компенсатором, який розташований в карбюраторі, сприяє тому, що при більш сильній забрудненості повітряного фільтра не відбувається пере збагачення суміші пального з повітрям. Співвідношення пального та повітря і потужність двигуна залишається на тривалий час постійним.
 • декомпресійним клапаном, який знижує при запуску двигуна тиск здавлювання в камері згорання, і завдяки цьому понижується тягове зусилля на пусковому тросику;
 • ручкою ElastoStart, яка сприяє рівномірному виконанню процесу запуску без пікових зусиль. В результаті цього запуск пристрою значно полегшується.

Вищевказане доводить, що кущорізи має достатню потужність, що зрізати чагарники та тонкомірні дерева, діаметром до 15 см.

Робота з мотоінструментами потребує належного спецодягу, який захищає людину від пошкоджень та травм.

Захисний одяг виконує не лише захисну функцію, але й в значній мірі  сприяє створенню комфорту при роботі. Лише в зручному  одязі можна повністю сконцентруватися на виконанні поставленої задачі і завжди дотримуватися правил техніки безпеки.

Змазуючі і горючі матеріали фірми поєднують в собі здібності підвищувати продуктивність моторних засобів і понижати навантаження на навколишнє середовище і двигуни.

Замовити

Після заповнення форми наш менеджер зателефонує вам для уточнення детелей замовлення

Ваше замовлення прийнято!

Наш менеджер зателефонує вам найближчим часом для уточнення детелей замовлення