Про підприємство

Приватне Підприємство «Інструментал» було засновано в 1999 році. Протягом багатьох років спеціалізується на продажі ручного, бензинового і електричного інструменту. Підприємство забезпечує гарантійне, післягарантійне та сервісне обслуговування бензинового і електричного інструменту.
 
Головна мета створення підприємства - це насамперед виробництво і реалізація інструментів, обладнання, пристосувань, аксесуарів, запасних частин які використовуються в деревообробці. По-друге, це імпорт та експорт найкращого інструменту, обладнання і технологій. По-третє, це пошук новітніх розробок та інновацій для застосування у виробництві як в Україні так і за її межами.
 
Одним з провідних напрямків нашого підприємства є заготівля деревини, розпилювання на пилорамах необрізаних і обрізаних пиломатеріалів, які використовуються в будівництві, сушка лісоматеріалів на столярні та погонажні вироби. Виробництво дерев'яних виробів, дошки облицювальної, дошки підлоги, бруса, блокгауза, плінтуса, налічники для дверей та поручнів сходів. Виробництво наборів ступенів, дверей, комодів, шаф, столів, ліжок, різних дерев'яних ручок і багато іншого.
 
З кожним роком ми намагаємося досягти максимального ефективності в підборі, створенні та впровадженні нової продукції, нових цікавих рішень - орієнтованих як на професіонала так і на любителя.
 
Наше головне завдання - це комплексний підхід до задоволення запитів і потреб наших клієнтів з мінімальними витратами його часу. Головна цінність для підприємства - це задоволеність клієнта нашим сервісом і нашою продукцією. Співробітники підприємства постійно вдосконалюються як в індивідуальному підході до кожного клієнта, так і в сервісному обслуговуванні.
 
Підприємство «Інструментал» прагне створювати максимальну цінність для своїх клієнтів шляхом самої якісної продукції.
 
Ми пропонуємо:
  • Ручний інструмент для дому, лісу, саду, городу;
  • Бензоінструмент;
  • Електроінструмент;
  • Запчастини та аксесуари;
  • Гарантійне обслуговування;
  • Післягарантійне обслуговування;
  • Сервісно-ремонтне обслуговування;
  • Комплексне обслуговування.
Якість пропонованих нами товарів і послуг відповідає світовим стандартам, так як ми співпрацюємо з найкращими виробниками. Ми являємось офіційним дилером Husqvarna, Partner, McCULLOCH, Gardena, Makita. Ексклюзивним дистрибьютором BAHCO. Офіційним та єдиним представником  Logosol в Україні. Також підприємство займається випуском продукції під власною маркою «Інструментал».
 
Основа підприємства базується на таких принципах:
 
  • Інструмент, з яким не буде проблем
  • Висока якість - доступна ціна.
Наша цінова політика дозволяє нам впевнено почуватися на ринку. Якщо Ви віддаєте перевагу якісному, раціональному, економічному - ми завжди раді взаємовигідній співпраці.
Замовити

Після заповнення форми наш менеджер зателефонує вам для уточнення детелей замовлення

Ваше замовлення прийнято!

Наш менеджер зателефонує вам найближчим часом для уточнення детелей замовлення