За газоном необхідний догляд?

Газонокосарки   Незалежно від розміру Вашого газону, за ним необхідний постійний догляд та скошування. І для цього якнайкраще підходять газонокосарки Husqvarna.
Обираючи бренд Husqvarna при пошуку газонокосарки, у Вас залишиться тільки одна проблема - це проблема вибору. Адже в нашому модельному ряду газонокосарок Ви зможете знайти машину для всіх типів та розмірів газону. Залишається тільки вибрати!
Райдери від Husqvarna можуть працювати практично будь-де і мають надзвичайно малий радіус повороту. Ними надзвичайно легко управляти, незалежно від того, оснащений він декою для скошування трави, підмітальною щіткою, снігометом чи одним з багатьох інших видів додаткового приладдя. Завдяки розміщенню деки попереду машини забезпечує повний контроль за скошуванням трави, включаючи важкодоступні місця поблизу стін чи парканів або під лавками.
 
З трактором від Husqvarna Ви зможете швидко скосити газон, прибрати подвір'я від листя чи бруду, розгорнути сніг та зробити багато іншого на Вашій присадибній ділянці. Завдяки ергономічному дизайну, нашими тракторами дуже легко керувати.
Незалежно від того, яка пора року надворі - Ваш трактор Husqvarna завжди допоможе Вам біля дому.
 
Ми маємо потужні ефективні машини по догляду за газоном - аератори, підрізчики дерну, подрібнювачі пнів та скарифікатори (вертикутери). Деякі із цих машин, наприклад Husqvarna DT 22, мають ряд унікальних технологічних рішень, які роблять їх абсолютно унікальними на ринку.
Замовити

Після заповнення форми наш менеджер зателефонує вам для уточнення детелей замовлення

Ваше замовлення прийнято!

Наш менеджер зателефонує вам найближчим часом для уточнення детелей замовлення